Тбілісі-2016: історичні перемоги Шух і Гаврилюка, або більше, ніж «золото»

309
Аліна Шух і Михайло Гаврилюк стали чемпіонами Європи U18 з легкої атлетики. Змагання 14-17 липня відбуваються у Тбілісі (Грузія).

Шух стала чемпіонкою Європи U18 з семиборства з найвищим світовим досягненням в історії – 6186 очок.

Австрійка Сара Лаггер друга (6175). Трійку призерів замкнула британка Ніам Емерсон (5919).

Упродовж двох днів змагань Аліна в окремих видах встановила особистий рекорд з бігу на 800 метрів (2.14,89 хв) і показала два найкращі результати сезону – з бігу на 100 метрів з бар’єрами (14,43 с) і з бігу на 200 метрів (26,68 с).

У решті видів Шух показала такі результати: стрибки у висоту – 1,88 м; штовхання ядра – 14,85 м; стрибки у довжину – 5,98 м; метання списа – 50,04 м.

Гаврилюк став чемпіоном Європи U18 з метання молота і очолив світовий топ-лист сезону у своїй віковій категорії – 82,26 м.

Британець Джейк Норріс виграв срібну медаль (79,20 м). Бронзовим призером став швед Рагнар Карлссон (75,71 м).

Нагадаємо, що чемпіонат Європи U18 з легкої атлетики цього року відбувається вперше в історії.