Бидгощ-2016: кваліфікація Малихіна і вісімка Коби

303
Чемпіонат світу U20 перейшов екватор. Три дні змагань позаду, стільки ж ще чекає на нас.

У вечірній програмі третього дня чемпіонату Джойс Коба замкнула вісімку фіналісток з бігу на 400 метрів. Її час – 53,74 с. Перемогла й очолила світовий топ-лист сезону U20 Тіффані Джеймс з Ямайки (51,32 с).

У кроці від вісімки фіналістів з потрійного стрибка зупинився Павло Безніс. Найкращою зі спроб у нього виявилася третя (15,70 м), проте для продовження боротьби за медалі цього було замало. Він дев’ятий.

Владислав Малихін подолав кваліфікацію зі стрибків з жердиною (5,20 м) і 23 липня, о 18:10, змагатиметься в основному колі змагань.

Яна Качур за підсумками півфіналів стала 11-ю з бігу на 100 метрів. Для виходу до вирішального кола змагань 11,62 с, показаних нею, було недостатньо. Не вдалося вийти до фіналу і нашим дівчатам на дистанції 400 метрів з бар’єрами. Яна Хабіа подолала дистанцію за 59,84 с, а Дар’я Ставнича – за 1.00,43 хв. Без українок відбудеться фінал з метання молота. У кваліфікації Вікторія Сахно з результатом 57,85 м стала 17-ю, а Вікторія Голда була 21-ю (56,35 м).