Бидгощ-2016: особистий рекорд і фінал Джойс Коби

271
Чемпіонат світу U-20 у Бидгощі набирає обертів. Ранкова програма другого дня змагань виявилася успішною для українців – майже всі вони пройшли до наступної стадії змагань.

 
Яна Хабіна і Дарія Ставнича йдуть далі з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Півфінал у дівчат у четвер, о 18.55. Яна Качур пробилася у півфінал з бігу на 100 метрів, фінашувавши третьою у кваліфікаційному забігу (11,78 с). Яна бігтиме свій півфінал у четвер, о 18.05.
 
А Гліб Піскунов вже у першій спробі виконав норматив (72 м), метнувши молот на 76,15 м. Триматимемо кулаки за херсонця у п’ятничній вечірній програмі.
 
Павло Безніс потрапив у фінал з потрійного стрибка завдяки 11-й позиції у кваліфікації. Найкращий результат харків’янина — 15,87 м, а норматив у 16,10 м виконали тільки четверо стрибунів. На жаль, 13-им у кваліфікації був наш Олександр Малосілов і фінал відбудеться без нього. Безніс же спробує зачепитися за медалі у вечірній програмі четверга.
 
Увечері українців не було у фіналах, але після кваліфікацій і півфіналів, що відбулися під час цієї сесії програми 20 липня, закладено основу на майбутнє.
 
У секторі для стрибків у висоту Олександр Баранніков без проблем дострибався до кваліфікаційних 2,16 м. У півфіналі з бігу на 400 метрів Джойс Коба набігла на новий особистий рекорд. Хоча вінничанка була на фініші третьою, але її час — 52,79 с — дозволив вийти у фінал. «Я давно мріяла “розміняти” 53 секунди, але ані в Луцьку, ані в Кіровограді, ані в кваліфікаційному забігу тут у Бидгощі не вдавалося. Дуже рада за ці секунди і у фіналі дам бій суперницям», – прокоментувала Джойс свій забіг.
 
Не змогли пройти далі інша наша учасниця на дистанції 400 метрів Іванна Аврамчук, Олександр Соколов (100 м), Наталія Пироженко (800 метрів) та інший висотник Роман Кузьмінов.
Додамо, що фінал з бігу на 400 метрів у жінок з Джойс Кобою відбудеться у четвер, о 20.15. А за Олександра Бараннікова триматимемо кулаки у п’ятницю.