Українські легкоатлети представили нову форму Nike (ВІДЕО)

170
20 липня на НСК «Олімпійський» зірки легкої атлетики представили нову форму від Nike, у якій виступатимуть цього літа. Участь у презентації взяли Сергій Смелик, Христина Стуй, Ольга Земляк і Аліна Фьодорова.

 
Завдяки новим розробкам, форма Nike покликана допомогти спортсменам покращити їхні результати. Зокрема, нове екіпірування у порівнянні з попереднім при однакових умовах має давати перевагу на дистанції 100 метрів в одну соту секунди, а у порівнянні зі звичайною формою – до двох сотих секунд. Все екіпірування виконано за технологією Nike AeroSwift, розробленою з метою збільшення аеродинамічних властивостей атлета.
 
 
Сергій Смелик: «Для спринтера, як і для будь-якого атлета, форма має велике значення. Коли долю вирішують соті секунди, форма повинна бути частиною тебе, ніби це твоя друга шкіра. Коли виходиш на старт, то маєш думати про результат і ніщо не повинно тобі заважати досягти мети. І завдяки новій формі ми можемо концентруватися саме на тому, щоб показувати високі результати».
 
Христина Стуй: «Нові шиповки Zoom мені подобаються тим, що вони легкі і максимально підтримують стопу, що важливо для спринтера. Завдяки м’яким бокам вони ніде не тиснуть і складається враження, що вони ніби шиті під мою стопу. Це для мене важливо, бо я не витрачаю час для того, щоб їх розносити».
 
Ольга Земляк: «Мені дуже подобається, що Nike приділяє велику увагу не лише технологічним новинкам, а і надихає як професійних атлетів, так і любителів. Так і ми надихаємо всіх людей займатися спортом, що надзвичайно важливо. Ми також говоримо про те, що людські можливості не є обмеженими і кожна людина – це атлет. Кожен з нас повинен ставити перед собою цілі і впевнено до них іти».
 
Аліна Фьодорова: «Оскільки я проводжу два повних змагальних дні, для мене важливо, щоб форма була зручна. Нічим не заважала, була легкою. І цього сезону в Nike зробили форму, яка максимально відповідає нашим вимогам».
 

 

Після презентації форми усі бажаючі могли взяти участь у тренуванні Nike + Run Club, розминку на якій проводили Ольга Земляк і Аліна Фьодорова.