Ігор Гоцул: «Дуже сподобався настрій в збірній – робочий, позитивний»

248
Днями президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул відвідав Конча-Заспу та Черкаси, де на передолімпійських тренувальних зборах знаходяться члени збірної України з легкої атлетики. Про умови підготовки, про атмосферу в команді, її проблеми пан Гоцул розповів прес-службі ФЛАУ:
 
– Такі зустрічі з нашими спортсменами у мене традиційні. Це – двостороннє спілкування. Я розповідаю атлетам про те, що робить Федерація, про її задачі, досягнення, з якими труднощами ми стикаємося, чого варто очікувати у майбутньому тощо. Також спортсмени мають можливість поставити запитання, звернутися з різноманітними проханнями, поскаржитися на якісь проблемні моменти.
 
І в четвер у Конча-Заспі, і в неділю у Черкасах вийшло гарне, плідне спілкування. Ми говорили про те, що практично повністю і успішно виконана програма підготовки до Олімпійських ігор. Забезпечене проведення всіх необхідним зборів, в тому числі коли була необхідність, за кордоном. Також констатували, що у маємо невеликі проблеми з інвентарем, який планувало закупити Міністерство молоді та спорту. Частково ця прогалина буде вирішена за допомогою Національного олімпійського комітету, частково – інвентарем, який, рятуючи ситуацію, придбала ФЛАУ. Таким чином, термінові питання ми закрили, а далі вже після Олімпійських ігор будемо дивитися, що нам потрібно ще дозакупати.
 
 
В цілому, підбиваючи підсумок цих двох зустрічей, мені дуже сподобався настрій в команді – робочий, позитивний. Спортсмени задоволені тими умовами, в яких вони готувалися і готуються зараз – харчуванням, проживанням, умовами для тренувань. Моїм завданням було підтримати спортсменів, надати їм впевненості в собі, зняти якісь стресові моменти. Тобто, максимально сприяти тому, щоб і в команді в цілому, і у кожного спортсмена був позитивний настрій, щоб нічого не відволікало від підготовки до головного старту чотириріччя.
 
 
Окрім цього, в Черкасах в мене відбулася окрема зустріч з президентом обласної ФЛА Леонідом Сіренком. Перед усім я щиро подякував йому за допомогу нашим спортсменам під час тренувального збору. У спілкуванні зі спортсменами та тренерами від них часто лунало, що наші черкаські колеги дуже їм допомагають, максимально йдуть на зустріч. Попросила команда додаткові умови для силових навантажень – забезпечили, пішли сильні дощі і потрібно було від них сховатися – надали манеж. Керівництво ФЛА Черкаської області усім цікавиться, підтримує, задовольняє будь-які потреби збірної. Створені чудові умови для проживання – готель знаходиться в лісі, на природі. Спортсменам дуже важливо відчувати, що про них піклуються. Зараз це є.
 
 
Також ми обговорили з Леонідом Васильовичем, чим я особисто та ФЛАУ можуть допомогти черкаській легкій атлетиці. Підняли питання проведення в майбутньому у Черкасах змагань та зборів, як можемо сприяти, щоб олімпійці Черкащини отримали максимальну підтримку від місцевої влади. Обговорили також наше спільне бачення розвитку легкої атлетики в країні. Отож, можна сказати, що ця зустріч відкрила нам нові можливості для співробітництва.
Попередня статтяДля кого – фініш сезону, для кого – розминка перед Ріо
Наступна статтяІван Гешко – в ефірі «Радіо СПОРТ»