Обираємо найкращих легкоатлета та легкоатлетку України липня-2016!

192
Федерація легкої атлетики України запрошує вас узяти участь у голосуванні по визначенню найкращих легкоатлета і легкоатлетки України липня 2016-го року.
 
Голосування проводиться серед трьох груп: експертна група (Рада ФЛАУ), представники ЗМІ та вболівальники. Голоси кожної з груп при підведенні підсумків будуть враховуватися як третина усіх голосів. Представники ЗМІ, які не отримали на свою електронну пошту анкети для голосування, можуть отримати їх, якщо надішлють повідомлення про своє бажання на електронну адресу             odanylenko@flau.org.ua
 
Вболівальники можуть проголосувати у мережі Facebook на сторінках ФЛАУ та групи «Легка атлетика України» за наступними посиланнями:
 
 
 
Голосування триває до 00-00 п’ятниці, 5 серпня. Нижче ви знайдете перелік претендентів по номінаціям (в алфавітному порядку).
 
Атлет липня 2016
·         Михайло Гаврилюк – золота нагорода в Тбілісі на юнацькому чемпіонаті Європи у метанні молоту (82.26)
·         Дмитро Лашин – четверте місце в Амстердамі на чемпіонаті Європи у бігу на 10000 метрів з особистим рекордом (28.27,90)
·         Гліб Піскунов – срібна нагорода в Бидгощі на юніорському чемпіонаті світу у метанні молоту з особистим рекордом (79.58)
 
Атлетка липня 2016
·         Юлія Левченко – бронзова нагорода у Бидгощі на юніорському чемпіонаті світу у стрибках у висоту (1.86)
·         Наталія Прищепа – золота нагорода в Амстердамі на чемпіонаті Європи у бігу на 800 метрів (1.59,70)
·         Аліна Шух – золота нагорода в Тбілісі на юнацькому чемпіонаті Європи у багатоборстві з найкращим світовим досягненням в історії (6186 очок)