Ігор Главан і Анатолій Соломін: «За тренування медалей на дають»

236
Четверте місце на чемпіонаті світу зі спортивної ходьби на 20 км і третє на командному чемпіонаті світу з ходьби на 50 км забезпечили Ігорю Главану можливість виступити на Олімпійських іграх в обох дисциплінах. Цим шансом спортсмен вирішив не розкидатися і вже 12 серпня вийшов на старт «двадцятки». Щоправда поборотися за медаль у Ріо учневі Анатолія Соломіна не вдалося – 1:23.32 год і 35-те місце.

 
Ігор Главан: «Не було легкості, було тяжко дихати. Не було такого ходу, як на чемпіонатах у Пекіні і Римі. Сьогодні 14-й день, як ми спустилися з гір. Можливо, причина у цьому. Можливо, акліматизація – ми йшли на третій день після приїзду. Труднощів додавало і те, що потік спортсменів великий, а траса вузька, повороти круті, ми збивалися, натикалися один на одного. Це, напевно, найскладніша траса, на якій я коли-небудь виступав. Але лідерам це не завадило показати високий результат, особливо як для сьогоднішньої погоди.
 
Попереду у нас старт на 50 кілометрів, він випаде на 21-й день. Так я йшов у Римі. Сподіваюсь, тут теж усе вдасться, а потім будемо робити висновки. Думаю, надалі готуватимемося до однієї дистанції. Найімовірніше, це буде саме «п’ятдесятка».
 
Анатолій Соломін: «Якщо дивитися на тренування, то підготовка була ліпшою, ніж минулого року. Але за тренування медалей не дають. Проте маємо ще сім днів до наступного старту, потрібно виправляти ситуацію. Та сьогодні настрій сумний. Надії були, але вони не виправдалися».
Попередня статтяРіо-2016: розклад виступу українців у другий день
Наступна статтяНазар Коваленко: «Програв сам собі»