Олексій Касьянов: «Хочу почати другий день з особистого рекорду»

6
17 серпня боротьбу за олімпійські медалі почали багатоборці. Після п’яти видів лідирує  американець Ештон Ітон (4621 очко). Олексій Касьянов посідає сьоме місце (4309).

 
По видам Касьянов показав такі результати: 100 м – 10,78 с, довжина – 7,54 м, ядро – 14,50 м, висота – 2,01 м, 400 м – 48,56 с.
 
– Перший день пройшов рівненько, але у деяких видах хотілось би, щоб було краще, – розповідає Олексій. – Остання спроба зі стрибків у довжину була за 7,80 метрів, але з таким прикрим заступом у два сантиметри… У секторі для стрибків у висоту, коли долав 2,04 метри, добре злетів, ледь-ледь торкнувся планки, але вона не встояла.
 
До 400 метрів претензій немає. Я тренувався так бігти, боротися до останнього – і зробив це. Хотів показати результат – і це вдалося. Немає питань і до 100-метрівки і штовхання ядра, але втрачених у стрибкових видах близько ста очок зараз не вистачає. Нічого, будемо боротися завтра.
 
Тим більше другий день починається з однієї з найулюбленіших ваших дисциплін – бігу на 110 метрів з бар’єрами?
 
Хочу на них встановити особистий рекорд. Також потрібно не повторювати помилки у секторі для метання диска, яких припустився на чемпіонаті Європи. А у решті видів потрібно теж встановлювати особисті рекорди.
 
На чемпіонаті Європи в Амстердамі вас турбував бік. Як зараз почуваєтеся?
 
Уже значно краще. Тоді больові відчуття були присутні завжди, а зараз біль хоч і відчувається, але дає виступати.
 
Ваша кохана, Анна Касьянова, напередодні була з вами на тренуванні. Вже так скучила за ними чи допомагала вам у якості тренера-порадника?
 
Ми з Анею завжди даємо один одному поради. У мене була розминка, і вона вирішила піти зі мною потренуватися. Вже хоче виконувати роботу над помилками. У нас є ще один турнір цього року, у вересні у Талансі. Сподіваюсь, для Ані там все складеться краще, ніж у Ріо, а для мене не гірше, ніж тут.