Дмитро Косинський привітав дружину з Днем народження подоланням кваліфікації

292
17 серпня подарувало українцям перші успіхи метальників на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. У ранковій частині програми Євген Виноградов подолав кваліфікацію з метання молота (73,95 м). А у вечірній справжній бійцівський характер проявив уже Дмитро Косинський. У заключній пробі він відправив спис на 83,23 м при необхідному нормативі 83,00 м.

 
Проте спілкування у мікст-зоні Дмитро почав зовсім не зі спортивної теми.
 
«Перш за все хочу привітати дружину з Днем народження. В Україні вже 18 серпня, і у цей день їй виповнюється 25 років, – каже Косинський. – А мене поки що можна вітати тільки з подоланням кваліфікації. А от що буде через два дні, побачимо. Сподіваюся, що як мінімум не гірше.
 
Сьогодні на розминці не все було ідеально. Не все склалося і в другій спробі. Але у третій, тільки-но виконав її, відразу відчув, що все вийде. Побачив, що спис полетів, побачив цяточку в небі – і радісно здійняв руки догори.
 
Самопочуття не дуже хороше. Трусило, дещо нудило, але після першої спроби відпустило. А на третю вже налаштувався, закрився у собі, вийшов і виконав норматив для потрапляння в основне коло змагань. Психологічно було нелегко, адже 80 метрів, які показав у першій спробі, це добре, але це було б повз фінал і потрібно було б додавати. Без психології у нас ніяк.
 
Чи можливо буде поборотися за медаль у Ріо? У найкращому випадку, звісно, що так. Але поки що мені складно у технічному плані. Ще не відшліфував техніку до автоматизму. Тобто за медаль боротися можна, але сто відсотків, що виграю її, дати не можу. Спис може і далі полетіти, ніж сьогодні. Якщо ввійду до першої вісімки, то там будуть ще три спроби, а з ними і шанси».
Попередня статтяОлексій Касьянов: «Хочу почати другий день з особистого рекорду»
Наступна статтяІрина Геращенко: «Першим бажанням було обійняти тренера і подякувати їй»