«Діамантова ліга»-2016 завершилася фіналом у Брюсселі

228
9 вересня Брюссель приймав другий фінал «Діамантової ліги», який і став заключним стартом сезону найпрестижнішої комерційної серії легкоатлетичних змагань.

 
У секторі для стрибків у висоту Андрій Проценко з результатом 2,29 м став четвертим. Богдан Бондаренко почав виступи з вдалого стрибка на 2,20 м, потім переніс висоту на 2,26, але з першої спроби подолати їх йому не вдалося. Дві наступні спроби Бондаренко виконав на 2,29, проте планка знову не встояла. Нагадаємо, що перед Олімпійськими іграми у Ріо-де-Жанейро Богдан захворів і виступав там після курсу антибіотиків, та все ж зумів виграти бронзову медаль. Починаючи з того турніру і на всіх подальших, він виступав, борячись з хворобами і їхніми наслідками.
 
А переміг у секторі для стрибків у висоту і виграв «діамантові перегони» американець Ерік Кінард.
 
Ольга Земляк була шостою з бігу на 400 метрів (51,44 с). Швидше українки не пробігла жодна з європейок.
 
Анна Тітімець фінішувала восьмою з бігу на 400 метрів з бар’єрами (55,92 с). Тамара Твердоступ у якості пейсмейкера привела до рекорду змагань з бігу на 5000 метрів ефіопку Алмаз Яйяну (14.18,89 хв).
 
Стрибки у висоту серед жінок до програми «діамантових перегонів» не входили. Але вболівати нам було за кого. Юлія Левченко з першої спроби подолала 1,90 м і стала п’ятою.
Фото (с)ФЛАУ, Валерій Білокрил