У Сумах вдруге відбулися вуличні змагання «Дитяча легка атлетика IAAF»

206
9 вересня у м. Суми рамках святкування Дня фізичної культури і спорту були проведені ІІ вуличні змагання за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF».
 
В змаганнях взяли участь 3 команди, сформовані з хлопчиків та дівчат віком 10-11 років, які представляли Обласну ДЮСШ, СДЮСШОР Володимира Голубничого з легкої атлетики та ЗОШ № 17.
Організатори запропонували для виконання вправи з елементами бар’єрного бігу та спринту, метань м’яча та стрибків з місця. Завершувала змагальну частину свята командна естафета по колу, така собі смуга з перешкодами.
 
У командному заліку впевнену перемогу вибороли учні ЗОШ № 17, другу сходинку посіли представники Обласної ДЮСШ, третіми стали вихованці СДЮСШОР Голубничого.
 
 
Всі учасники заходу отримали подарункові набори від Федерації легкої атлетики Сумської області та Сумського обласного відділення НОК України. Нагородження проводили учасниця ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо Інна Кашина та голова СОВ НОК України, срібна призерка Олімпіади у Нагано Олена Петрова, які потім ще з півгодини роздавали автографи юним легкоатлеткам, які обступили їх з усіх боків.