Триває робота над створенням Інформаційно-аналітичної системи «Електронний офіс ФЛАУ»

498
На замовлення Федерації легкої атлетики України фахівці Сумського державного Університету наразі працюють над створенням Інформаційно-аналітичної системи підтримки діяльності Федерації «Електронний офіс ФЛАУ».
 
Це буде єдина система, яка міститиме найповнішу інформацію про учасників змагань, тренерів, суддів, а також стосовно обліку членства ФЛАУ. Вона дозволить зменшити витрати, пов’язані з обліком членства та подачею заявок на змагання (скорочення часу формування заявки, проходження мандатної комісії, часу роботи головного секретаря змагань). Також забезпечить автоматичну обробку заявок та контроль допуску на змагання через департамент змагань ФЛАУ у відповідності до чинних норм. Завдяки їй можна буде збирати корисну статистичну інформацію про стан роботи ТФЛА.
 
Ця система буде призначена для використання як офісом ФЛАУ, так і територіальними Федераціями легкої атлетики, а також організаторами легкоатлетичних змагань. Окрім цього, користь від неї матимуть і спортсмени, тренери та судді.
 
Інформаційно-аналітична система «Електронний офіс ФЛАУ» вже була презентована членам Ради Федерації легкої атлетики України. Розробники системи прийняли до уваги усі зауваження та побажання і наразі працюють над її вдосконаленням. Невдовзі система буде доступна для використання в тестовому режимі, про що буде повідомлено окремо.
 
Попередня статтяПонад 200 км за добу!
Наступна статтяУ Луцьку закрили юнацький сезон