Ігор Гоцул: «Всі крапки над «і» розставить Звітно-виборча Конференція»

6
На 22 вересня 2016 року на прохання групи членів Ради було скликане позачергове засідання Ради Федерації легкої атлетики України. Проте, через відсутність кворуму (11 присутніх членів Ради ФЛАУ з 46-ти обраних), вкотре за останній час зібрання одного з керівних органів ФЛАУ не відбулося.
 
Скориставшись можливістю, присутні, під головуванням президента ФЛАУ Ігоря Гоцула обговорили низку нагальних питань.
 
– Мене дивує не те, що засідання Ради ФЛАУ цього разу не відбулося – нажаль, ми вкотре отримали підтвердження слабкої дієздатності цього керівного органу Федерації у тому форматі, у якому він існує зараз, – розповів президент ФЛАУ Ігор Гоцул. – Мене дивує, що не прибули на сьогоднішнє засідання Ради якраз ті її члени, які лише тиждень тому наполягали на позачерговому скликанні Ради 22 вересня.
 
Ми в черговий раз отримали доказ тому, що електронне голосування – чи не єдиний спосіб підтримання дієздатності Ради ФЛАУ у теперішньому її форматі. І в черговий раз отримали доказ тому, що рішення про переформатування Ради, яке було ухвалене в листопаді минулого року на позачерговій Конференції ФЛАУ, було розумним.
 
8 жовтня у Запоріжжі відбудеться Звітно-виборча Конференція ФЛАУ. Саме на Конференції можна розставити усі крапки над «і», визначити кого насправді люди підтримують, і обрати вектор розвитку Федерації легкої атлетики України на наступні чотири роки. Спроби перенести Конференцію або поставити її під сумнів – не що інше, як намагання завадити уповноваженим представникам територіальних Федерацій зробити це.