До Мінмолодьспорту направлено клопотання оголосити конкурс на головні тренерські посади збірної України

188
Федерація легкої атлетики України направила до Міністерства молоді та спорту України листа з клопотанням невідкладно оголосити конкурс на головні тренерські посади штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.
 
– Цей лист є результатом розгляду на Виконкомі ФЛАУ звітів державного та головних тренерів про виступ збірної України на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, – розповідає президент ФЛАУ Ігор Гоцул. – Було визнано, що результати, досягнуті в Ріо-2016, хоча і не можна вважати занизькими, але вони не задовольняють нас повною мірою і розходяться з тими орієнтирами, про які ми домовлялися на початку сезону.
 
Також Виконком ФЛАУ прийняв рішення про створення спеціальної комісії, яка заслухає усіх претендентів на посади державного, головних та старших тренерів і надасть свій експертний висновок для формування позиції Федерації. Надалі ця позиція буде доведена до Мінмолодьспорту, і Міністерство вже буде вирішувати – призначати чи ні тих чи інших людей на головні тренерські посади. Все це – частина великої програми, елементом якої також є Звітно-виборча Конференція. В новий олімпійський цикл, який починається в кінці жовтня–на початку листопада, ми повинні увійти з розумінням того, хто відповідає за усі процеси. Президент і керівні органи Федерації відповідають за розвиток легкої атлетики, реалізацію розроблених стратегій, а тренерський штаб – за спортивні результати, які показує наша збірна на тих чи інших чемпіонатах.
 
Мінмолодьспорту оголошує конкурс і заслуговує кандидатів. Але одним з важливих факторів, який береться до уваги Міністерством, є позиція профільної федерації. Тому усім кандидатам, які бажатимуть отримати підтримку ФЛАУ, буде запропоновано пройти заслуховування нашої спеціальної комісії. Алгоритм заслуховування кандидатів буде оголошено пізніше і опубліковано на офіційному сайті ФЛАУ після того, як Мінмолодьспорту оголосить конкурс.