Українець ввійшов до трійки призерів екстремальної багатоденки в Омані

240

Один з найсильніших ультрамарафонців України Євген Глива фінішував другим за підсумками екстремальної багатоденки Oman Desert Marathon.

Багатоденка в Омані — це дистанція довжиною 165 км пустелею, розбита на шість етапів. На її старт вийшли 78 учасників.

Перед виходом на п’ятий етап Глива тримався четвертим. Одним з найважчих етапів для багатьох учасників з точки зору адаптації став другий, і Євген не був винятком. До того ж йому не вдалося відновитися після зневоднення, на деяких ділянках траси спортсменові навіть доводилося йти пішки, повідомляє XSPORT. Дещо відіграти відставання від лідерів він зумів у другій половині дистанції і фінішував шостим.

Та вже на третьому етапі Глива фінішував другим і повернув четверту сходинку у загальному заліку.

П’ятий етап вважався чи не найскладнішим і був найдовшим. Учасники бігли нічний марафон. Перші 15 кілометрів дистанції їм довелося долати по піску. І лише після цього вони повернулися до оазисів. Щоправда і часу для відпочинку перед цим надскладним етапом у спортсменів було більше. Та труднощі, схоже, зіграли лише на руку Гливі. Саме на нічному марафоні Євген не лише фінішував другим, а й зумів піднятися на другу сходинку у загальному заліку. Попереду залишався лише марокканець Рашид Ельморабіті.

Повторилася картина і на заключному етапі. Фінішувавши на ньому другим, Глива зміцнив свою “срібну” позицію у загальному заліку — 14:45.54 год. У Ельморабіті — 13:49.44 год. Третім став Алагра Саламех з Республіки Науру (14:56.02 год).