На Волині перезавантажили роботу обласної Федерації

207
29 листопада у Луцьку відбулася чергова Конференція Федерації легкої атлетики Волинської області. Тридцять один її делегат ухвалив декілька важливих рішень, які вплинуть на розвиток цього виду спорту в області.
 
Передусім було заслухано звіти Президента ФЛАВО Володимира Рудюка, старшого тренера ФЛАВО Петра Чикиди, голови суддівського комітету Володимира Яловика.
 
Володимир Рудюк зупинився на найбільш значущих подіях звітного року, особливо на організації змагань, розвитку інфраструктури, залученні партнерів федерації до її проектів, організаційній роботі, перезавантаженні роботи ФЛАУ та майбутній співпраці ФЛАВО із місцевою владою. У цьому сенсі слід зупинитися на перших за три роки міжнародних легкоатлетичних змаганнях, які відбулися в Україні, а саме в Луцьку – матчевій зустрічі Україна-Білорусь-Туреччина, а також на національному чемпіонаті України, тренувальних зборах національних збірних, появі стадіону у Нововолинську та підтверджених нових проектах на 2017 рік.
 
Петро Чикида відзначив, що суто за спортивним результатами 2016 рік був чи не найкращим для волинської легкої атлетики. «Чотири учасники Олімпійських Ігор, декілька десятків «збірників» національних команд та рекордна кількість очок, завойованих нашими атлетами – це результати, які заслуговують на повагу», – вважає Петро Васильович.
 
Перший віце-президент ФЛАВО Володимир Яловик зупинився на питаннях удосконалення організації змагань, зокрема на аспекті роботи суддів.
 
Присутній на конференції начальник відділу з питань фізкультури і спорту Волинської ОДА Ігор Дмитришин проаналізував співробітництво Федерації та обласної влади та обсяг фінансування легкої атлетики з обласного бюджету у 2017 році, а також зробив акцент на необхідності створення дієвих осередків спорту в районах.
 
 
Для більш ефективної роботи ФЛАВО делегати здійснили своєрідне перевантаження роботи її виконавчих структур. Йдеться, зокрема, про Комісію змагань, яка отримала свого голову – Володимира Яловика, а також членів Комісії – Петра Чикиду, Наталю Морозову, Олега Вегнера, Андрія Булковського.
 
Уточнено напрямки і принципи діяльності тренерської ради ФЛАВО, яка формуватиме склад збірних команд області, що прийматимуть участь у всеукраїнських змаганнях. «Нині понад сто атлетів  є членами збірних різних вікових груп, відтак є необхідність ефективно курувати роботою із організацією виїздів спортсменів на змагання», – розповів Володимир Рудюк.
 
Очолив цей орган Петро Чикида, до комісії увійшли (відповідно до профільних видів) Олег Вегнер, Роман Черкашин, Микола Калитка, Олександр Козлович, Андрій Данилюк.
 
Попередня статтяОфіційний статистик ФЛАУ Іван Качківський – призер фотоконкурсу НОК України!
Наступна статтяКомандний чемпіонат світу-2018 зі спортивної ходьби відбудеться у щасливому для українців Тайцані