Новини антидопінгу: грант WADA для науковців і сервіс IAAF для інформування про використання допінгу

276
З метою забезпечення чистоти легкої атлетики у всьому світі і захисту нашого виду спорту, ІААФ запустила спеціальний портал, через який кожен може анонімно повідомити про випадки вживання допінгу. Це можуть бути як заяви з доказами, так і підозри безпосередньо про вживання допінгу тим чи іншим легкоатлетом, відомості про тренерів, лікарів чи інших представників команди, які заохочують допінг, або заяви про торгівлю забороненими препаратами.

 
«Ми постійно розширюємо наявні у нас дані про можливе використання допінгу у спорті, і ваша інформація, навіть невелика і на перший погляд несуттєва, може виявитися тією частинкою мозаїки, якої нам не вистачає», – говориться на порталі.
 
Портал доступний на шістьох мовах: англійській, французькій, іспанській, російській, китайській і арабській.
 
***
 
Так само зробити спорт чистим на меті має і WADA. Вона постійно збільшує об’єм досліджень, спрямованих на розвиток нових і поліпшення існуючих методів виявлення заборонених субстанцій в організмі атлетів.
 
У зв’язку з цим, WADA запрошує науковців, які зацікавленні у наданні проектів досліджень на задану тематику, взяти участь у конкурсі на здобуття гранту. Заявки приймаються до 15 лютого 2017 року (24:00 GMT). Для цього кандидатам необхідно заповнити онлайн-форму WADA.
 
Попередня статтяВ Івано-Франківську зима розпочалася з «Дитячої легкої атлетики»
Наступна стаття17 грудня Комісія ФЛАУ заслухає кандидатів на головні тренерські посади збірної України