У Києві відбудуться «Ігри героїв» – змагання для поранених воїнів АТО та людей з інвалідністю

249
24 грудня 2016 року у Києві, у Палаці Спорту за підтримки Міністерства молоді та спорту відбуватимуться змагання «ІГРИ ГЕРОЇВ» з кросфіт серед учасників АТО.
 
Турнір проходить в рамках Національної громадської кампанії «Спільна Перемога». У змаганнях візьмуть участь близько 50 спортсменів з різних областей України. Це ветерани та інваліди АТО, а також цивільні особи з інвалідністю.
 
Попередні етапи змагань вже відбулися у Києві, Харкові, Дніпрі, Миколаєві та Львові.
 
«ІГРИ ГЕРОЇВ» – це всеукраїнські кроcфіт-змагання для поранених воїнів АТО та людей з інвалідністю. Головна мета ігор – психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація, соціальна адаптація людей з інвалідністю, впровадження та поширення спортивного руху серед молоді, мало захищених та соціально вразливих верств населення.
 
Учасники змагань прагнуть своїм особистим прикладом показати іншим людям з інвалідністю, що їм під силу повернутися до повноцінного життя.
 
Запрошуємо у суботу усіх прийти до столичного Палацу спорту та підтримати поранених воїнів АТО у їх прагненні повернутися до повноцінного життя через спорт!
 
Вхід вільний, початок – о 14:00.
Попередня статтяДар’я Михайлова – у десятці змагань серії IAAF Silver Label Road Races
Наступна статтяДо уваги керівників територіальних ФЛА: розподіл грантових коштів за підсумками роботи у 2016 році