Свято «KIDS Athletics GAMES» завітало до Миколаєва

233
17 грудня Миколаїв став третім містом після Одеси та Запоріжжя, де відбувся KIDS Athletics GAMES – соціальний проект для учнів молодших класів.
 
Організатори змагань БО «Sport for Peace» та ГО «Федерація любителів спорту» за допомогою проекту показали всім учасникам та їх батькам, що спорт може бути веселим та яскравим!
 
Масштабні спортивно-розважальні міжшкільні змагання KIDS Athletics GAMES проходили в спортивній школі «Надія». Близько 200 дітей віком від 6 до 9 років з 17 шкіл Миколаєва боролися за можливість представляти своє місто на всеукраїнському фіналі змагань з легкої атлетики в Києві, який відбудеться в травні 2017 року на НСК Олімпійський.
 
Всі учасники соціального проекту отримали корисні яскраві призи, а команда Колегіуму В.Д.Чайки Центрального району, яка завоювала перше місце, буде представляти місто на всеукраїнському фіналі змагань з легкої атлетики KIDS GAMES. Також було визначено найкращого вчителя фізкультури Миколаєва – ним став Віталій Сухонос.
 
Загалом проект охопить 24 міста і більше 20 000 школярів візьмуть участь в спортивному шоу.
Свято спорту пройшло під патронатом Миколаївської міської Ради, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України та Федерації легкої атлетики України.