У Сумах відбулися треті обласні змагання «Дитяча легка атлетика ІААФ»

265
20 грудня у легкоатлетичному манежі Сумського Державного Університету відбулися ІІІ обласні змагання за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ» на Кубок ректора СумДУ.
 
Змагання вже встигли стати доброю традицією і малеча на них чекає під новорічні свята кожного року. Вперше, за згодою надійних друзів і партнерів Федерації легкої атлетики Сумщини – СумДУ, змагання були проведені у легкоатлетичному манежі.
 
На доріжках і секторах змагались команди Обласної ДЮСШ, СДЮСШОР В.Голубничого та школярі із м.Охтирка, які виставили команди в кожній з трьох вікових груп. Загалом в змаганнях взяли участь близько 100 дітей віком від 8 до 13 років.
 
Як завжди, до змагальної програми були включені командні конкурси-вправи з елементами легкої атлетики з використанням яскравого і зручного спеціалізованого інвентарю від IAAF.
 
В командній першості переможцями стали:
І вікова група (8-9 років) – м.Охтирка;
ІІ вікова група (10-11 років) – м.Охтирка;
ІІІ вікова група (12-13 років) – ОДЮСШ.
 
В заході взяли участь зірки легкої атлетики, учасники ХХХІ Олімпійських Ігор у Ріо Віталій Бутрим, Інна Кашина та Оксана Шкурат, які фотографувалися із командами, роздавали автографи та проводили нагородження. Всі учасники змагань отримали сувенірну друковану продукцію із автографами олімпійців та інших зірок сумської легкої атлетики, іменні сертифікати учасників. Команди були нагороджені грамотами і солодкими призами, а переможці в кожній віковій групі на додачу отримали кубки від ректора СумДУ.
 
Федерація легкої атлетики Сумської області дякує всім, хто долучився до створення цього спортивного свята, особливо ректорові СумДУ Анатолію Васильовичу Василь’єву, колективу кафедри фізичного виховання та спорту СумДУ, студентам-волонтерам від СумДУ, нашим олімпійцям, гостям із м.Охтирка та телеканалу UA: Суми.
Попередня статтяОбговорення проектів Положень про членство ФЛАУ та про нагороди ФЛАУ
Наступна статтяСвято «KIDS Athletics GAMES» завітало до Миколаєва