Обираємо найкращих легкоатлетів та тренерів 2016 року!

20
Федерація легкої атлетики України запрошує вас узяти участь у голосуванні по визначенню найкращих легкоатлетів та тренерів України 2016-го року у восьми номінаціях!
 
Голосування проводиться серед трьох груп: експертна група (Рада ФЛАУ), представники ЗМІ та вболівальники. Голоси кожної з груп при підведенні підсумків будуть враховуватися як третина усіх голосів. Представники ЗМІ, які не отримали на свою електронну пошту анкети для голосування, можуть отримати їх, якщо надішлють повідомлення про своє бажання на електронну адресу                  odanylenko@flau.org.ua
 
Вболівальники можуть проголосувати у мережі Facebook на сторінках ФЛАУ та групи «Легка атлетика України» за наступними посиланнями:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Голосування триває до 10-00 четверга, 29 грудня. Нижче ви знайдете перелік претендентів по номінаціям (в алфавітному порядку).
 
НАЙКРАЩИЙ АТЛЕТ 2016 року (10 номінантів)
·         Богдан Бондаренко – бронзова нагорода на Олімпійських іграх зі стрибків у висоту
·         Євген Виноградов – 18-е місце у світовому рейтингу ІААФ у метанні молоту (77 м 15 см)
·         Ігор Главан – срібні нагороди в індивідуальному та командному заліку на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби (50 км)
·         Олексій Касьянов – срібна нагорода на чемпіонаті світу у приміщенні з багатоборства, перемога на міжнародних змаганнях Декастар
·         Дмитро Косинський – 5-е місце на Олімпійських іграх з метання спису
·         Дмитро Лашин – бронзова нагорода в командному заліку та 4-е місце в індивідуальному на Кубку Європи з бігу на 10000 метрів; 4-е місце з бігу на 10000 метрів та 11-е у півмарафоні на чемпіонаті Європи
·         Микита Нестеренко – бронзова нагорода на Кубку Європи з метань, перемога на міжнародних змаганнях Деканейшн з метання диску
·         Микола Нижник – національний рекорд України серед молоді з бігу на 3000 метрів у приміщенні (8 хв. 01,05 сек)
·         Андрій Проценко – 4-е місце на Олімпійських іграх зі стрибків у висоту
·         Сергій Смелик – третій результат за усю історію серед українців з бігу на 100 метрів (10,10 сек)
 
НАЙКРАЩА АТЛЕТКА 2016 року (10 номінанток)
·         Марина Бех – 7-е місце у світовому рейтингу ІААФ у стрибках у довжину (6.93 м)
·         Ірина Геращенко – 10-е місце на Олімпійських іграх зі стрибків у висоту
·         Ольга Земляк – 7-е місце на Олімпійських іграх з бігу на 400 м, 5-е місце на Олімпійських іграх в естафеті 4х400 м
·         Вікторія Калюжна – 8-е місце на чемпіонаті Європи з кросу (U-23)
·         Марина Килипко – національний рекорд України зі стрибків з жердиною (4 м 65 см)
·         Оксана Окунєва – 7-е місце у світовому рейтингу ІААФ у стрибках у висоту (1.97 м)
·         Наталія Погребняк – півфіналістка Олімпійських ігор з бігу на 100 м та 200 м, шосте місце на Олімпійських іграх в естафеті 4х100 м, четверте місце на чемпіонаті Європи в естафеті 4х100 м
·         Наталія Прищепа – чемпіонка Європи з бігу на 800 м
·         Аліна Фьодорова – бронзова призерка чемпіонату світу у приміщенні з багатоборства
·         Марія Шаталова – 5-е місце у європейському рейтингу з бігу на 3000 м з перешкодами (9.30,89)
 
НАЙКРАЩИЙ МОЛОДИЙ АТЛЕТ 2016 року (3 номінанта)
·         Михайло Гаврилюк – чемпіон Європи (U-18) з метання молота з найкращим результатом сезону у світі (82.26 м)
·         Дмитро Нікітін – бронзовий призер чемпіонату Європи (U-18) зі стрибків у висоту
·         Гліб Піскунов – срібний призер чемпіонату світу (U-20) з метання молота
 
НАЙКРАЩА МОЛОДА АТЛЕТКА 2016 року (3 номінанток)
·         Олександра Зарицька – найвище юнацьке досягнення України з метання списа (56.90 м), 4-е місце на чемпіонаті Європи (U-18)
·         Юлія Левченко – бронзова призерка чемпіонату світу (U-20) зі стрибків у висоту, юніорський рекорд та повторення рекорду України серед молоді (1.95 м)
·         Аліна Шух – чемпіонка Європи (U-18) з семиборства з юнацьким найвищим досягненням у світі (6186 очок), юніорський рекорд України у приміщенні з п’ятиборства (4354), повторення національного юнацького рекорду Україні зі стрибків у висоту (1.92)
 
НАЙКРАЩИЙ АТЛЕТ-ВЕТЕРАН 2016 року (3 номінанта)
·         Олександр Лисенко – 1 золото і 2 срібла на чемпіонаті світу серед ветеранів; 1 бронза на чемпіонаті світу у приміщенні; 1 бронза на чемпіонаті Європи серед ветеранів у приміщенні (категорія 60+)
·         Микола Панасейко – 2 золота, 2 срібла і 1 бронза на чемпіонаті Європи серед ветеранів у приміщенні; 1 золото і 1 срібло на чемпіонаті Європи серед ветеранів з позастадіонних видів (категорія 80+)
·         Іван Пушкін – 3 золота на чемпіонаті світу серед ветеранів; 2 золота на чемпіонаті Європи серед ветеранів у приміщенні; 2 золота на чемпіонаті Європи серед ветеранів з позастадіонних видів (категорія 85+)
 
НАЙКРАЩА АТЛЕТКА-ВЕТЕРАН 2016 року (3 номінантки)
·         Валентина Крепкіна – 2 золота, 1 срібло і 1 бронза на чемпіонаті світу серед ветеранів; 3 золота і 1 бронза на чемпіонаті Європи серед ветеранів у приміщенні (категорія 50+)
·         Лариса Лебєдєва – 2 золота і 1 бронза на чемпіонаті Європи серед ветеранів у приміщенні (категорія 75+)
·         Антоніна Тишко – 3 золота на чемпіонаті Європи серед ветеранів у приміщенні; 1 золото і 1 срібло на чемпіонаті Європи серед ветеранів з позастадіонних видів (категорія 65+)
 
НАЙКРАЩИЙ ТРЕНЕР 2016 року (5 номінантів)
·         Віктор Бондаренко – тренер бронзового призера Олімпійських ігор зі стрибків у висоту Богдана Бондаренка
·         Геннадій Зуєв – тренер володаря 4-го місця Олімпійських ігор зі стрибків у висоту Андрія Проценка
·         Андрій Попеляєв – тренер чемпіонки Європи з бігу на 800 метрів Наталії Прищепи
·         Віктор Шевцов – тренер рекордсменки України зі стрибків з жердиною Марини Килипко
·         Майя Шух – тренер чемпіонки Європи (U-18) з семиборства, володарки юнацького найвищого досягнення у семиборстві (6186 очок), юніорського рекорду України у приміщенні з п’ятиборства (4354), співвласниці національного юнацького рекорду Україні зі стрибків у висоту (1.92) Аліни Шух
 
НАЙКРАЩА КОМАНДА 2016 року (5 номінантів)
·         Жіноча естафетна збірна України 4х100 м (Олеся Повх, Наталія Погребняк, Марія Рємєнь, Єлизавета Бризгіна) – 6-е місце на Олімпійських іграх, 4-е місце на чемпіонаті Європи, 8-й результат сезону у світі (42,36 сек)
·         Жіноча естафетна збірна України 4х400 м (Юлія Олішевська, Аліна Логвіненко, Ольга Бібік, Ольга Земляк, Тетяна Мельник) – 5-е місце на Олімпійських іграх, 6-е місце на чемпіонаті Європи
·         Чоловіча збірна України з бігу на 10000 метрів (Дмитро Лашин, Артем Казбан, Дмитро Сірук, Василь Коваль) – бронзові нагороди на Кубку Європи з бігу на 10000 метрів
·         Чоловіча збірна України зі спортивної ходьби (Ігор Главан, Іван Банзерук, Сергій Будза, Мар’ян Закольницький, Андрій Гречковський) – срібні нагороди на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби на дистанції 50 км
·         Юніорська (дівчата) естафетна збірна України 4х400 м (Яна Качур, Анастасія Бризгіна, Дарія Ставнича, Джойс Коба) – юніорський рекорд України (3 хв. 33,95 сек), 5-е місце на чемпіонаті світу (U-20)