Презентовано проект Шкільної легкоатлетичної Ліги Харкова!

239
27 грудня в Харкові в середній школі №132 Управлінням сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради було проведено семінар-нараду викладачів фізичної культури (близько 200 учасників) середніх загальноосвітніх учбових закладів (шкіл, гімназій, ліцеїв) міста, темою якого був обмін досвідом організації роботи шкільних спортивних ліг.
 
Про свою роботу та перспективи розвитку розповіли представники федерацій десяти видів спорту, в тому числі і Федерація легкої атлетики Харківської області.
 
Пропонуємо до вашої уваги презентацію, зроблену на цьому заході доцентом Михайлом Акіловим та віце-президентом ФЛАХО Віктором Заболотним. В ній представлене бачення ФЛА Харківщини щодо системи організації роботи Шкільної легкоатлетичної Ліги Харкова і напрямків розвитку шкільної легкої атлетики як на 2017 рік, так і на більш далеку перспективу. В зробленій на семінарі-нараді доповіді автори акцентували увагу вчителів фізичної культури Харкова та керівництво шкільної фізичної культури на тому, що в 2017 році ФЛАХО основним завданням та заліковою для шкіл програмою Шкільної легкоатлетичної Ліги вбачає участь в програмі «Старти надій» для учнів 7-х класів (в презентації представлені й інші програми Ліги).
 
Автори висловлюють вдячність усім, хто візьме участь в обговоренні представлених ФЛАХО програм, і особливо тим, хто візьме в них участь в будь-якому статусі – учасників, організаторів, судів, спонсорів. Контактна електронна адреса для зворотнього зв’язку – akilov@ukr.net (Михайло Акілов)
 
Скачати Презентацію можна за ЦИМ посиланням