Київ та Суми готуються зустрічати зірок української легкої атлетики

202
Наступного тижня найкращі криті легкоатлетичні арени країни прийматимуть зірок Королеви спорту.
 
9-10 січня у Києві в легкоатлетичному манежі КМШВСМ (вул. Тичини, 18) відбудуться ХХII всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні «Різдвяні старти». А 13-14 січня у Сумах в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбудеться відкритий чемпіонат Сумської області серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні.
 
Участь у цих змаганнях візьмуть найсильніші вітчизняні легкоатлети переможці та призери чемпіонатів Європи, світу та Олімпійських ігор! Вони перевірять свою готовність до нового сезону, головними стартами якого є чемпіонат Європи у приміщенні (3-5 березня, Белград, Сербія) та чемпіонат світу (4-13 серпня, Лондон, Велика Британія).
 
Запрошуємо глядачів завітати на трибуни та підтримати наших спортсменів, а представників ЗМІ долучитися до висвітлення змагань.
 
«Різдвяні старти-2016» розпочнуться 9 січня, о 10:00. Урочисте відкриття змагань відбудеться цього ж дня о 13:00. У другий день турніру, 10 січня, перші атлети вийдуть на старт об 11:00. Ознайомитися з докладним розкладом та регламентом змагань можна на ЦИМ посиланням.
 
Програма відкритого чемпіонату Сумської області з легкої атлетики у приміщенні у п’ятницю розпочнеться о 15:00, у суботу – о 9:00. Більш детальна інформація – за ЦИМ посиланням.