«Кришталеві доріжки»: у Луцьку урочисто вшанували найкращих легкоатлетів Волині

233
… Вечірні сукні, елегантні костюми, класична музика від скрипальок, теплі спогади про перемоги року, що минув, і сподівання на успіхи в новому році, емоції володарів «Кришталевих доріжок» – такою була церемонія відзначення кращих легкоатлетів Волині. Вона відбулася 10 січня в Луцьку.
«Кришталева доріжка-2016» – це новостворена відзнака Федерації легкої атлетики Волинської області, якою нагороджуватимуть щороку спортсменів, тренерів, меценатів легкої атлетики, які домоглися найбільших успіхів.
 
– Започатковуючи вручення таких відзнак, ми переслідували декілька цілей, – розповідає перший віце-президент ФЛАУ, президент ФЛАВО Володимир Рудюк. – Це й пошанування кращих з кращих, і можливість поспілкуватися у нашому вже майже родинному легкоатлетичному колі. Вірю, що щороку нам буде кого і за що нагороджувати «Кришталевими доріжками».
 
 
«Кришталева доріжка» зібрала увесь цвіт волинської легкої атлетики, приїхали до Луцька й поважні гості – президент ФЛАУ Ігор Гоцул, віце-президент ФЛАУ, чемпіон світу Іван Гешко, керівник департаменту змагань Іоланта Хропач, президент Федерації легкої атлетики Київської області Андрій Комаров.
 
Легка атлетика – надзвичайно красивий вид спорту. Це засвідчили й світлини фотовиставки, що діяла під час заходу, й кадри з фільму, яким й почалася церемонія «Кришталевої доріжки». Її вели Олександр Львовський та Анастасія Кульбачинська – «голоси» більшості легкоатлетичних змагань, які відбулися у Луцьку торік.
 
 
Нагороджувати на сцену підіймалися чотири волинських легкоатлети-олімпійці – Іван Банзерук, Надія Боровська (вони були визнані найкращими легкоатлетами області), Ірина Климець, Валентина Мирончук, офіційні особи ФЛАУ. Але перед початком церемонії Володимир Рудюк відзначив особливими подяками тренера Миколу Калитку, чия вихованка Надія Боровська втретє поспіль зуміла позмагатися на літніх Олімпійських іграх; Романа Черкашина, який вперше (віримо – не востаннє!) зумів виховати учасницю Ігор – Ірину Климець; міську владу Нововолинська, яка разом із Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» долучилася до появи в місті нового спортивного центру із модерними легкоатлетичними доріжками в тому числі; а також ветеранів волинської «королеви спорту» – Михайла Мороза, Володимира Сахарука, Вячеслава Киричука та Ігоря Орлова.
 
Отож, переможцями номінацій стали:
Кращий легкоатлет (юнаки) – Касян Дарина.
Кращий легкоатлет (юніори) – Шумік Віктор.
Кращий легкоатлет (молодь) – Даниленко Данило.
Партнер року – Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».
Команда року – ДЮСШ Любешів.
Подія року – Чемпіонат України.
Відкриття року – Костриця Ерік.
Кращий тренер року – Яловик Володимир.
Кращий легкоатлет (жінки) – Боровська Надія.
Кращий легкоатлет (чоловіки) – Банзерук Іван.
 
– Я не міг не відгукнутися на запрошення організаторів і не приїхати до Луцька на «Кришталеву доріжку». Попри напружений графік приїхав, аби розділити це свято з людьми, яких я дуже поважаю, з людьми, які зробили справжнє диво в українській легкій атлетиці, які зробили прорив і в сенсі інфраструктурному, і в спортивному,  і в організаційному. Приємно казати слова подяки з добре зроблену роботу. Сьогодні було справжнє свято людей, які віддані легкій атлетиці, – резюмував «Кришталеву доріжку» керівник легкоатлетичної федерації України Ігор Гоцул.
 
Приємно здивовані відзнакою та церемонією «Кришталевої доріжки» були й спортсмени. «Нас не вітали так навіть після повернення з Олімпійських ігор», – поділився емоціями Іван Банзерук. Надія Боровська додала, що така увага до спортсменів ті тренерів дуже приємна: «Це стимул і релакс, сьогодні ми дуже відпочили і готові до нових звершень в новому році».

 
Президент ФЛАВО своєю чергою отримав відзнаки гостей – натхненників Луцького та Ковельського півмарафонів Олександра Оришка та Сергія Панасюка, а також міської влади Нововолинська.
 
Попередня статтяРіздвяні нормативи на Белград
Наступна статтяЗавершується акредитація ЗМІ на чемпіонат Європи-2017 у приміщенні