Області почали визначати найкращих в новому році та підбивають підсумки 2016-го

195
Минулими вихідними в багатьох куточках України відбулися обласні чемпіонати з легкої атлетики у приміщенні. Зупинимося на найцікавіших результатах, які були показані під час цих змагань.
 
У Запоріжжі 14-15 січня в спорткомплексі ТОВ «Соціальні Ініціативи Запоріжжя» («Запоріжсталь») на відкритому чемпіонаті Запорізької області Олеся Повх виграла 60-метрівку з найкращим на даний момент результатом сезону у світі – 7,17 секунди! Цей час також майже на пів секунди (7,42) краще за норматив для участі в чемпіонаті Європи в приміщенні, який 3-5 березня відбудеться в Белграді (Сербія). Окрім цього відзначимо результати, з якими у чоловіків Данило Курта виграв 60 м (6,79), а у жінок Анастасія Бризгіна – 400 м (56,39) та Анастасія Ткачук – 800 м (2.04,79). З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
 
Зазначимо, що під час обласної першості Федерація легкої атлетики Запорізької області разом з управлінням молоді, фізичної культури та спорту обласної держадміністрації та відділення НОК у запорізькій області нагородили найкращих легкоатлетів та тренера області. Найкращою легкоатлеткою було визнано Олесю Повх, у юніорській віковій групі перемогу здобула Анастасія Бризгіна, у юнацькій – Михайло Кохан. Відзнаку найкращого тренера отримала Анастасія Ольховнікова.
 
Нагороджували минулими вихідними найкращих атлетів 2016 року і в інших областях. Так, сумчани визначили лауреатів у дев’яти номінаціях. Найкращою серед дівчат стала Анна Цибульник, серед юнаків – Ярослав Демченко, серед юніорок – Анастасія Шишняк, серед юніорів – Іван Поваляшко, серед жінок в категорії молодь – Ксенія Радько, серед жінок – Інна Кашина, серед чоловіків – Віталій Бутрим, серед чоловіків у категорії молодь, а також в абсолютному заліку (серед усіх атлетів) – Володимир Супрун. І, нарешті, тренером року Сумщини було визнано Олега Білодіда.
 
 
Усі ці урочистості відбулися в рамках відкритого чемпіонату Сумської області з легкої атлетики у приміщенні. Серед його головних героїв відзначимо Володимира Супруна, який виграв одразу дві дистанції – 60 м (6,80) та 200 м (21,50); Євгена Гуцола, який був найкращим на 800-метрівці (1.53,79) та другим на 400-метрівці (48,18); Віталія Бутрима – він виграв 400 м (48,01) та фінішував другим на дистанції вдвічі коротшій (21,92). З повними результатами змагань, що відбувалися у манежі Сумського державного Університету, можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
 
У Вінниці обласну першість приймав легкоатлетичний манеж «Колос». Тут на особливу увагу заслуговує результат Олена Яновської в бігу на 60 метрів з бар’єрами – 8,2 (за ручним секундоміром). З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням. Також додамо, що під час чемпіонату Вінницької області було відзначено найкращу легкоатлетку Вінниччини 2016 року (за підсумками голосування вболівальників та членів президії ФЛАВО) Олену Колесниченко, яка на Олімпійських іграх в Ріо стала півфіналісткою на бар’єрній 400-метрівці.
 
 
У Броварах в манежі Київської обласної ШВСМ 143 атлети на чемпіонаті області відбиралися на командний чемпіонат України. Тут відзначимо, зокрема, перемогу Владислава Малихіна у стрибках з жердиною – 5 м 30 см, а також Дмитра Бондарєва на 60-метрівці – 6,7 (за ручним секундоміром).
 
Традиційно вирувало життя в легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» Бахмута. Цього разу тут відбувся відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2000-2001 року народження та молодших. Його повні результати – за ЦИМ посиланням.