IAAF World Indoor Tour-2017: за десять днів до старту

301
10 днів. Саме стільки відділяє нас від захопливої легкоатлетичної мандрівки під назвою IAAF World Indoor Tour-2017. Її цьогорічний маршрут триватиме менше місяця, почнеться зі США, проляже через два континенти, чотири країни і п’ять міст і завершиться у Великій Британії.

 
Якщо раніше атлети змагалися на чотирьох етапах, то зараз їхня кількість зросла до п’яти, а у 2018-му буде додано ще один етап. Наразі лиш відомо, що пройде він не в Європі.
 
Перший етап IAAF World Indoor Tour-2017 відбудеться 28 січня у Бостоні (США). Після цього на атлетів чекають два німецькі етапи – у Дюссельдорфі (1 лютого) і у Карлсруе (4 лютого). 10 лютого спортсмени змагатимуться у Торуні, а 18-го – у Бірмінгемі.
 
 
Традиційно для змагань подібних серій, мандруючи і змагаючись, легкоатлети отримуватимуть певну кількість очок за успішні виступи. Так, за перше місце їм нараховуватимуть десять пунктів, за друге – сім, за третє – п’ять і за четверте – три. У разі встановлення світового рекорду спортсмен отримає бонус у вигляді трьох додаткових очок.
 
Попіклувалися організатори і про призові. На етапах їх отримуватимуть по перші шість учасників у кожній дисципліні, а з бігу на дистанціях 600 метрів і довших – по перші вісім. За перемогу винагорода складе 3000 американських доларів, 1500 – за друге місце, 1000 – за третє, 750 – за четверте, 500 – за п’яте, 300 – за шосте, 200 і 150 – за сьоме і восьме місця відповідно. Переможці за  підсумками серії IAAF World Indoor Tour-2017 у кожній дисципліні отримають по 20000 доларів призових і Wild Card на наступний чемпіонат світу у приміщенні.
 
Попередня статтяОбласті почали визначати найкращих в новому році та підбивають підсумки 2016-го
Наступна статтяІгор Гоцул взяв участь у засіданні робочої групи, яка займається напрацюванням проекту закону «Про меценацтво у спорті»