Ігор Гоцул взяв участь у засіданні робочої групи, яка займається напрацюванням проекту закону «Про меценацтво у спорті»

265
17 січня перший заступник Міністра молоді та спорту України, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул взяв участь у засіданні робочої групи під головуванням Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка, яка займається напрацюванням проекту Закону «Про меценатство у спорті».
 
Робоча група була створена за дорученням Голови Уряду Володимира Гройсмана. До її складу увійшли представники Міністерства молоді та спорту, Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства юстиції, Національного олімпійського комітету України, Спортивного Комітету України, представники спортивних федерацій.
 
Як повідомляє прес-служба Мінмолодьспорту, під час засідання Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко зазначив, що основною ідеєю напрацювання законопроекту є забезпечення додаткових фінансових ресурсів для розвитку спорту – дитячого, високих досягнень, фізкультури.
 
Учасники робочої групи обговорили основні положення напрацьованого законопроекту щодо створення сприятливих умов для розвитку меценатства у спорті.
У свою чергу Ігор Гоцул зазначив, що окремо було розглянуто досвід європейських країн щодо використання меценатських можливостей. Представники міністерств та спортивних федерацій також внесли конкретні пропозиції щодо залучення додаткових коштів для розвитку спорту та фізкультури.
 
За результатами наради вирішено утворити робочу підгрупу під керівництвом першого заступника Міністра молоді та спорту Ігоря Гоцула, яка має врахувати усі внесені пропозиції та представити узгоджену редакцію законопроекту на наступне засідання робочої групи, яке відбудеться у лютому.
Попередня статтяIAAF World Indoor Tour-2017: за десять днів до старту
Наступна статтяПомер Віталій Корецький…