«Дитяча легка атлетика ІААФ» крокує дитсадками Києва

325

 

В столичному дитячому садку №1 «Орлятко» відбулося легкоатлетичне свято в рамках міжнародного проекту «Дитяча легка атлетика ІААФ».
 
За словами керівника департаменту розвитку ФЛАУ Ольги Аксьонової, цього року ФЛАУ вирішила впроваджувати проект «Дитяча легка атлетика ІААФ» не лише по школах, але й серед дошкільних навчальних закладів, понизивши таким чином вік дітей, які отримують змогу знайомитися з легкою атлетикою. В «Орлятку» спорту та фізичному розвитку дітей приділяється велика увага, і саме тому цей дитсадок було підключено до стратегії розвитку цієї програми.
 
Міжнародний інструктор Ліана Копилова за допомогою студентів Національного університету фізичного виховання та спорту України провели заняття для 60-х дітей трьох груп, починаючи з трирічного віку – середньої, старшої та підготовчої.
 
В презентації взяла участь і вчитель фізичної культури цього дитячого садка, яка ознайомилася з елементами, за допомогою яких можна урізноманітнити уроки фізкультури для діток. Та й самим вихованцям закладу заняття дуже сподобалися – вони отримали перші навички роботи в команді, дізналися в доступній формі багато цікавої інформації про спорт взагалі та легку атлетику зокрема.  
 
Завідувач дошкільного закладу №1 «Орлятко» м. Києва Лариса Яременко у свою чергу подякувала представникам ФЛАУ за продемонстровані можливості проекту «Дитяча легка атлетика ІААФ». За її словами, ФЛАУ та «Орлятко» ставлять перед собою однакові завдання в цьому напрямку – залучення дітей до спорту та здорового способу життя. А тому подальша співпраця обіцяє бути тривалою та плідною.
 
З фотоальбомом заходу можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

 

 
Попередня статтяГотуйтеся до участі в Першому Київському Ультрамарафоні!
Наступна стаття15 десятитисячних секунди на фініші!