Шиповки від Яновської та бахмутські рекорди

225
20-21 січня у Вінниці в легкоатлетичному манежі «Колос» пройшов чемпіонат Вінницької області серед юнаків 2000-2001 р.н. та відкриті змагання серед юнаків «Кубок Поділля».
 
За підсумками цих змагань було сформовано склад збірної команди області для участі у чемпіонаті України серед юнаків у приміщенні, який з 30 січня по 1 лютого прийматиме Запоріжжя.
 
За абсолютно найкращі результати з бігу на 800 м та 1500 м були вручені призи пам’яті Петра Анісіма. 4 кубки та грошові винагороди було надано Управлінням фізичної культури та спорту області і Федерацією легкої атлетики Вінницької області. Переможці на спринтерських дистанціях отримали 8 грошових винагород від спонсорів, також було розіграно 4 кубки від Вінницького відділення НОК України.
 
Оригінальні нагороди у вигляді золотих шиповок отримали переможці змагань. Ці призи надала одна з найкращих бар’єристок України Олена Яновська:
 
– На цих змаганнях я вирішила нагородити призерів та переможців оригінальними кубками та призами, – розповідає Олена. – До мене також приєднався директор інтернет-магазину спортивного харчування Артем Король, з яким ми домовились про подальшу співпрацю.
 
Я дуже люблю свій вид спорту і хочу, щоб він розвивався, щоб молоді спортсмени могли реалізовувати свій потенціал, щоб прізвища вінницьких легкоатлетів якомога частіше лунали на всеукраїнських, європейських та світових аренах!
 
Але також я знаю, як важко досягаються результати. Адже глядач бачить лише картинку, де сильний та швидкий атлет без зусиль летить над доріжкою. Насправді за цією картинкою стоять роки невпинної важкої праці, нестача коштів та належних умов для підготовки, жорсткий режим, травми та безліч розчарувань, коли хочеться все покинути… І в такі моменти спортсмену необхідна підтримка – близьких людей, тренера, керівництва, спонсорів – та стимул, щоб знайти сили йти далі, йти до п’єдесталу! І я сподіваюсь, що мої нагороди будуть для юних спортсменів саме таким стимулом.
 
 
У ті ж самі дати, 20-21 січня, на базі легкоатлетичного манежу стадіону «Металург» м. Бахмута відбувся відкритий чемпіонат Донецької області серед юніорів та чемпіонат Донецької області серед чоловіків та жінок.
 
Змагання проводилися з метою формування складу збірної Донецької області для участі у командному чемпіонаті України у приміщенні, який відбудеться з 27 по 28 січня у Запоріжжі.
 
У чемпіонаті взяли участь 174 спортсмени з Донецької та Луганської областей. Серед них були учасники чемпіонату світу серед юніорів Андрій Аліксійчук та Наталя Пироженко. Андрій виграв свій забіг на 800 метрів з результатом 2.06,0, а Наталя перемогла на дистанції 400 метрів – 58,4 (усюди вказано час за ручним секундоміром).
 
На змаганнях було встановлено відразу декілька рекордів арени. Зокрема, Олена Сідорська перемогла у бігу на 800 метрів з результатом 2.06,3, що також є нормативом Майстра спорту України.
 
За інформацією прес-служб ФЛА Вінницької та Донецької областей.