Друзі легкої атлетики – серед найкращих спортивних журналістів та фотографів України!

242
Сьогодні, 25 січня, Національний олімпійський комітет нагородив переможців ХVI Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та Х ювілейного Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії.
 
На участь у конкурсі серед найкращих журналістів були надіслані роботи 87 представників ЗМІ з 23 регіонів України, а на розгляд професійного журі для визначення найкращої фотографії надійшло понад 300 робіт від 54 авторів з 19 регіонів.
 
Нам приємно, що серед лауреатів були і друзі легкої атлетики. Зокрема, нагороду за друге місце у конкурсі серед фотографів-аматорів отримав офіційний статистик ФЛАУ Іван Качківський. Зазначимо, що 17-19 лютого у Сумах у легкоатлетичному манежі Сумського державного Університету під час чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні відбудеться фотовиставка робіт Івана.
 
 
У номінації «Дебют в спортивній журналістиці» другим став творчий тандем програми «Жорстка Атлетика», який виходить в ефір інтернет-проекту «Радіо СПОРТ», – Олексій Кулівець та Ольга Яроцька. Дві нагороди отримав журналіст з Кропивницького Юрій Ілючек – за третє місце в номінації «За найкраще висвітлення участі українських спортсменів в Іграх XXXI Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро», а також за друге місце в номінації «Найкраща спортивна газета», оскільки він є головним редактором видання-лауреата «Спортревю New».
 
Нагадаємо, що конкурс проводився в два етапи: під час першого обласні відділення НОК визначали лауреатів в регіонах та направили роботи переможців обласних конкурсів на Всеукраїнський. Під час другого етапу відбувався фаховий і глибокий розгляд поданих матеріалів Комісією НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху», за підсумками якого й визначені переможці.