Майя Шух: «Аліна йде до мети, не відхиляючись ані праворуч, ані ліворуч» (ВІДЕО)

487
Майя Шух, мама і тренер новоспеченої рекордсменки світу (U20) з п’ятиборства у приміщенні Аліни Шух, розповіла про найближчі старти доньки, а також про те, як тій вдається досягати мети і відсторонюватися від психологічного тиску.

 
«Аліна вміє відсторонюватися від усього. Вона живе у своєму, дещо замкненому світі, вчить іноземні мови і відключається від спорту у побуті, вдома. Тому навантаження на неї не таке вже й велике, – каже Майя Шух. – У Аліни є мета, до якої вона йде, не відхиляючись у сторони: ані праворуч, ані ліворуч. Вона багато в чому собі відмовляє. Тому так і виходить».
 
Про результат зі стрибків у довжину на командному чемпіонаті України: «Не можу сказати, що не задоволена. На «Різдвяних стартах» Аліна стрибнула у довжину 6,26 метрів, зараз 6,04. І було видно, що вона може стрибати 6,20-6,30. Трішки не вийшло, але це не страшно. Це багатоборство».
 
 
Про найближчі турніри: «Сподіваюсь, ми потрапимо на чемпіонат Європи у приміщенні, який у березні відбудеться у Белграді. Для Аліни це буде досвід. До того ж це чемпіонат Європи, не світу. Чому б не взяти у ньому участь? Тим більше, якщо вона покаже свої хороші результати, то буде мати досить непоганий вигляд.
 
Ми ще плануємо взяти участь у досить сильному турнірі у Таллінні (3-4 лютого). Він входить до серії European Athletics Indoor Permit Meetings, там теж беруть участь дорослі багатоборці. І нас запросили. А у Сумах, на чемпіонаті України у приміщенні, виступимо в окремих видах і, мабуть, будемо готуватися до Белграда».

 

Попередня статтяАліна Шух: «Після фінішу не мала уявлення, що побила рекорд» (ВІДЕО)
Наступна статтяАнастасія Бризгіна: «У Запоріжжі був тренувальний старт з прицілом на чемпіонат України» (ВІДЕО)