Анастасія Бризгіна: «У Запоріжжі був тренувальний старт з прицілом на чемпіонат України» (ВІДЕО)

374
Переможницею командного чемпіонату України у приміщенні з бігу на 400 метрів стала юна Анастасія Бризгіна. У Запоріжжі спортсменка подолала дистанцію за 55,54 с.

 
Після фінішу Анастасія розповіла, що для даного періоду часу результатом залишилася задоволена. «Це був тренувальний старт, з прицілом на чемпіонат України у приміщенні наприкінці лютого», – додає вона.
 
 
А от чи намагатиметься відібратися на чемпіонат Європи у приміщенні, Бризгіна поки що не впевнена. «Через хворобу у нас трішки затягнулася підготовка, – пояснює. – Готуємося у Суми зі сподіваннями і прицілом на дуже хороший результат. А якщо дозволятимуть секунди… Подивимося, не загадуватиму».
 
19-річна Анастасія Бризгіна вже має досвід не лише спільних тренувань і зборів з дорослими атлетами, а і участі у складі естафети 4х400 метрів на чемпіонаті світу у приміщенні 2016 року. І від змагань з такими спортсменами отримує справжнє задоволення. «Я вже близько року змагаюся з дорослими спортсменами, набуваю досвід, уже набагато менше хвилювання. Мені подобається, я готова до цього», – каже вона.
 
Читайте також:

 

Попередня статтяМайя Шух: «Аліна йде до мети, не відхиляючись ані праворуч, ані ліворуч» (ВІДЕО)
Наступна статтяХет-трик Анастасії Ткачук та гість з Туреччини