IAAF World Indoor Tour стартував у Бостоні

270
28 січня, етапом у Бостоні стартував IAAF World Indoor Tour-2017. Традиційно для початку сезону у багатьох дисциплінах переможці очолили світові топ-листи сезону.

 
Чемпіон світу-2007 зі стрибків у висоту Дональд Томас з Багам знову злетів вище, ніж інші. У Бостоні переможними для нього стали 2,28 м. Після цього він тричі намагався подолати 2,34 м, але цього разу невдало. Тим не менш, Томас повторив найкращий результат сезону у світі, показаний 21 січня білорусом Павлом Селіверстовим.
 
Португалка Патрісія Мамона на другому турнірі цього року приземлилася за позначкою 14 метрів у секторі для потрійного стрибка. У заключній, четвертій спробі вона показала 14,01 м. А 21 січня настрибала 14,10, які були найкращим результатом сезону до 28 січня, коли венесуелка Юлімар Рохас у Мадриді побила національний рекорд своєї країни у приміщенні – 14,79 м.
 
Олімпійська чемпіонка зі стрибків з жердиною Єкатеріні Стефаніді перемогла з результатом 4,63 метри, які вона подолала з другої спроби. Лідер сезону, американка Дженніфер Сюр, як і гречанка, починала змагання з висоти 4,53 м. Проте виконавши одну невдалу спробу, припинила змагання через травму.
 
У боротьбі з голландкою Сіфан Хассан на дистанції 3000 метрів кенійка Хеллен Обірі очолила світовий топ-лист сезону з часом 8.39,08 хв. Хассан у ньому, як і у Бостоні, друга (8.40,99). Серед чоловіків переміг з найкращим результатом сезону у світі американець Пауль Челімо (7.42,39 хв).
 
Ще один найкращий результат сезону у світі показав американець Метью Центровіц з бігу на одну милю (3.55,78 хв).
 
Наступні чотири етапи IAAF World Indoor Tour відбудуться в Європі. Перший з них – 1 лютого у Дюссельдорфі (Німеччина).
Попередня статтяВладислав Мазур: «У Сумах все має вдатися» (ВІДЕО)
Наступна статтяВстановлено нове найвище світове досягнення з бігу на 600 метрів у приміщенні