Любов Петринець: «Особистий рекорд Василя Іваницького – логічний наслідок нашої підготовки»

332
За відсутності визнаного лідера «синьо-жовтої» збірної Олексія Касьянова поза конкуренцією з чоловічого багатоборства на чемпіонаті України у приміщенні був стриянин Василь Іваницький. За сумою семи видів він набрав 5820 очок.

 
«До цього чемпіонату ми готувалися з усією серйозністю, – запевнила наставниця Іваницького Любов Петринець. – І логічним наслідком цьому став особистий рекорд — 5820 очок. Мені сподобалося, яким зібраним був підопічний на доріжках і в секторах. Та відверто кажучи, міг він і краще. Після травми Василь не зовсім упевнено почувався у секторах для стрибків у довжину та висоту — тут ще є простір для вдосконалення. А також зі стрибків з жердиною та на 60-метрівці з бар’єрами, хоча він і повторив свій персональний рекорд. Якби Василь стрибнув з жердиною на 4,90 метри, він би виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Та у нас немає жердин необхідної жорсткості. Керівництво збірної, щоправда, пообіцяло їх нам. Тренери вважають, що з таким інвентарем Василь може злетіти і на 5,20.
 
Єдиний вид, який вибивається з низки успішних виступів Іваницького, – це штовхання ядра. Ну не любить він ядро! Та це не біда. Колись він і бар’єри бігати не любив, і з жердиною стрибати не хотів. Та мені вдалося донести до учня «родзинку» цих видів, усвідомивши яку, атлет починає отримувати задоволення від роботи. Одного дня полюбить він і ядро, я упевнена! Новий олімпійський цикл тільки розпочинається. У нас є натхнення працювати на найвищий результат. Тим паче, що з боку керівництва нашої легкоатлетичної федерації ми завжди відчуваємо підтримку. У Стрию немає можливості готуватися до зимових змагань. Тож нас постійно запрошували на збори — у Запоріжжя і Суми, створили всі необхідні умови для якісної підготовки».
Олена САДОВНИК, «Високий замок»