Владислав Малихін: «На матчевій зустрічі покажу, на що я здатен»

287
Уже зовсім скоро на чемпіона України у приміщенні зі стрибків з жердиною чекає новий старт – міжнародна матчева зустріч юніорських збірних у Мінську. Саме там він спробує зробити те, що в Сумах не вдалося. Попри впевнену перемогу над суперниками, результатом 5,40 м Владислав залишився не зовсім задоволеним, адже на тренуваннях йому вдавалося злітати значно вище.

 
Після виступу Малихін відповів на питання журналіста UA:Суми.
 
Наскільки складно було подолати переможну висоту і чи вдалося все, що планували?
 
5,40 – не така вже й велика висота. На тренуваннях стрибав набагато більше, і 5,60 теж. Хотілось би стрибнути 5,61, які я й замовив, але трішки не вистачило, недотренувався. Намагатимемося підкорювати такі висоти надалі.
 
Як зустріли Суми, що можете сказати про суперників і які плани на сезон?
 
До цього я тут виступав на юніорському чемпіонаті України кілька днів тому, показав 5,20 і було некомфортно стрибати. Але я пристосувався і другі змагання були вже набагато успішнішими, стрибати було зручніше. Доріжка, атмосфера і манеж у Сумах хороші.
 
У нас буде міжнародна юніорська матчева зустріч у Білорусі. Там виступатиме вісім команд і буде вже цікавіше, конкуренція більша. Думаю, там покажу, на що я здатен.
Фото (с)Getty Images for IAAF