У Дніпрі відкрили відреконструйований манеж СДЮШОР №3!

434
Кузня зірок легкої атлетики Дніпра – манеж СДЮШОР №3, який за 25 років свого існування виховав п’ятьох Заслужених майстрів спорту, 28 міжнародників та близько сотні майстрів спорту, – відчинила свої двері після реконструкції!
 
Після чверті століття інтенсивних тренувань бігові доріжки манежу були просто не придатні для використання. Після капітальної реконструкції тут, зокрема, було постелено високоякісне легкоатлетичне покриття, відновлено яму для стрибків, придбано спортивний інвентар – бар’єри, стартові колодки, тощо. Також відбулися заміна даху, дверей, освітлення, ремонт стін.
 
– Це наша базова школа. Та протягом тривалого часу манеж був у жахливому стані. І от нарешті ми отримали якісний зал для занять легкою атлетикою. Заклад має ще низку проблем, але ми впевнені, що міська влада допоможе їх вирішити, – зазначила президент Федерації легкої атлетики міста Марина Філатова.
 
 
Комплексна реконструкція відбулася у рамках програми очільника міста Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця». Також чимало зусиль задля втілення в життя цього проекту доклали міська, обласна федерації легкої атлетики та ФЛАУ.
 
– Цього року виділено близько 5 млн грн. Це дасть змогу відновити весь комплекс, за винятком зовнішнього стадіону. Ми це завдання виконаємо. А вже за підсумками, можливо, півріччя чи 9 місяців нам додадуть певних коштів – тоді перейдемо до відновлення зовнішнього комплексу і забезпечимо нашим легкоатлетам дійсно якісні умови для тренувань, – зазначив директор департаменту гуманітарної політики міськради Геннадій Глядчишин.
 
Стадіон школи, який без капітального ремонту фактично не придатний для занять, планують зробити ультрасучасною тренувальною базою. Нині у школі олімпійського резерву вдосконалюють свою майстерність 350 юних спортсменів. Після повної реконструкції у СДЮШОР планують повернутися до колишніх показників у майже тисячу вихованців.
Попередня статтяОлега Немчінова призначено держсекретарем Міністерства молоді та спорту України!
Наступна статтяПерші цьогорічні рішення Комісії змагань ФЛАУ