Перші цьогорічні рішення Комісії змагань ФЛАУ

222
У Сумах під час чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні під головуванням віце-президента ФЛАУ Івана Гешка відбулося засідання Комісії змагань Федерації.
 
Поява у порядку денному першого пункту була продиктована сумним приводом – у січні помер один з членів Комісії Віталій Корецький. Присутні вирішили не змінювати чисельний склад Комісії, і замість Віталія Михайловича включити до її складу Людмилу Олексіївну Корецьку.
 
Далі члени Комісії змагань ФЛАУ розглянули заяву від ФЛА Тернопільської області. 11 лютого у Києві у Кубку України у приміщенні в бігу на 3000 метрів серед жінок третє місце посіла Наталія Семенович (Олійник), яка представляла на цих змаганнях Київську область. Проте Федерація Тернопільщини у своїй заяві на адресу Комісії змагань звернула увагу на те, що дана атлетка є її членом, значиться в списках обласної ШВСМ і ніяких звернень (ні письмових, ні усних) щодо можливості представляти іншу територію до ФЛА Тернопільської області не надходило ні від самої спортсменки, ні від ФЛА Київської області.
 
Після обговорення члени Комісії постановили результати, показані Наталією Семенович (Олійник), зарахувати Тернопільській області, в тримісячний термін визначитися з територіальною приналежністю та винести питання про перехід спортсменки з однієї області до іншої на Раду ФЛАУ.
 
Була також розглянута низка суддівських питань. Відповідно до доповідної судді Тетяни Влашин вирішено винести усне попередження рефері кол-руму Катерині Іванішиній. З метою впорядкування списку суддів, які мають право обслуговувати змагання зі спортивної ходьби, було доручено члену Комісії Олені Бех скласти список осіб, які мають відповідні сертифікати та мають право судити такі змагання. Також було доручено Департаменту змагань ФЛАУ надіслати листи до територіальних ФЛА з пропозицією надати кандидатів на присвоєння їм національних суддівських категорій.