Мадридські перемоги на шляху до Белграда

275
Українки Анна Плотіцина і Марина Килипко стали переможницями міжнародних легкоатлетичних змагань у Мадриді. Більше того, для Плотіциної 24 лютого стало днем встановлення нового особистого рекорду.

 
Дистанцію 60 метрів з бар’єрами Анна Плотіцина подолала за 7,98 с, що на одну соту секунди ліпше від її попереднього досягнення. Всього однієї сходинки не вистачило Ганні Чубковцовій для потрапляння до першої трійки. З часом 8,41 с вона четверта.
 
Марина Килипко стрибком на 4,47 м з першої спроби забезпечила собі виграш у секторі для стрибків з жердиною. Після цього вона намагалася подолати 4,62 м, проте встановити рекорд України у приміщенні харків’янці поки що не вдалося.
 
Ірина Геращенко стала другою зі стрибків у висоту (1,89 м), поступившись лиш олімпійській чемпіонці Рут Бейтіа з Іспанії (1,98 м). А Вікторія Кащєєва фінішувала третьою з бігу на 60 метрів (7,45 с). Перемогла тут Андреа Пуріка з Венесуели (7,30 с).
Попередня статтяФЛАУ близька до співробітництва з Інститутом, який спеціалізується на лікуванні та реабілітації спини, хребта та суглобів
Наступна статтяМіжнародна юніорська матчева зустріч: три перемоги і командна «бронза» (ВІДКОРИГОВАНО)