«Timing Events» – офіційний таймер ФЛАУ з обслуговування транспондерною системою

273
Завершилася допорогова закупівля послуги з обслуговування спортивних заходів транспондерною системою з забезпеченням відповідного програмного забезпечення.
 
Враховуючи публічний інтерес до даної Закупівлі, який викликав багато непорозумінь, вважаємо за потрібне повідомити наступне.
 
В порядку та на умовах, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» та Наказом ДП «Зовнішторгвидав України» вiд 13.04.2016 N35, 9 лютого цього року Федерація легкої атлетики України розпочала закупівлю послуги з обслуговування спортивних заходів транспондерною системою з застосуванням електронної системи публічних закупівель Prozorro.
 
В електронній системі публічних закупівель ФЛАУ розмістила умови та чіткі вимоги до предмета Закупівлі. Протягом трьох днів з ними мали змогу ознайомитись всі охочі та поставити свої запитання.
 
В умовах даної Закупівлі зазначалось проведення обов’язкової технічної перевірки учасників щодо можливості надання Послуги у повному обсязі відповідно до заявлених вимог до предмета Закупівлі. До перевірок учасників залучалися незалежні експерти задля отримання неупередженої оцінки можливості надання учасниками Послуги в повному обсязі.
 
У встановлені терміни свої пропозиції на участь у даній Закупівлі подало двоє учасників – представник Toprunners-Athletic-events (ФОП Трет’якова Ольга Валеріївна) та представник Timing Events (ФОП Лукащук Ігор Миколайович).
 
На виконання положень наказу ДП «Зовнішторгвидав України» вiд 13.04.2016 N 35 першою на відповідність умовам даної Закупівлі розглядалася пропозиція представника Toprunners-Athletic-events (ФОП Трет’якова Ольга Валеріївна). В період її розгляду було проведено дві вищезазначені перевірки, за результатами яких представник Toprunners-Athletic-events не підтвердив можливість надання Послуги в повному обсязі відповідно до умов Закупівлі: не забезпечив висвітлення результатів спортсменів в реальному часі (онлайн режимі) на офіційному сайті ФЛАУ; результати виводилися на сайт ФЛАУ довше, ніж через 15-20 секунд після перетину учасником доріжки зчитування; відсутня публікація проміжних результатів та зміна позицій лідерства учасників; некоректність відображення результатів; для виведення результатів на сторінку необхідно було оновлювати сторінку сайту ФЛАУ; не підтвердив можливість редагування в онлайн режимі даних щодо учасників (зміна номеру, забігу, дистанції).
 
За результатами розгляду, пропозиції представника Toprunners-Athletic-events (ФОП Трет’якова Ольга Валеріївна) з урахуванням результатів проведених двох перевірок було ухвалене рішення його дискваліфікувати у зв’язку з невідповідністю умовам Закупівлі, що було опубліковано в електронній системи публічних закупівель Prozorro.
 
Після цього, на виконання положень наказу ДП «Зовнішторгвидав України» вiд 13.04.2016 N35, розпочався розгляд пропозиції представника Timing Events (ФОП Лукащук Ігор Миколайович) на відповідність умовам даної Закупівлі. В період її розгляду було також проведено вищезазначену перевірку, на таких самих умовах, як і для попереднього учасника Закупівлі.
 
За результатами перевірки представник Timing Events (ФОП Лукащук Ігор Миколайович) підтвердив можливість надання послуги у повному обсязі відповідно до заявлених вимог до предмета Закупівлі: забезпечив висвітлення результатів учасників в реальному часі (онлайн режимі) на офіційному сайті ФЛАУ з коректним відображенням результатів (з чіткими проміжними результатами) та зміною позицій лідерства учасників без оновлення сторінки; результати виводилися в онлайн-режимі на сайт ФЛАУ впродовж 5-15 секунд після перетину учасником доріжки зчитування; підтвердив можливість редагування в онлайн режимі даних щодо учасників (зміна номеру, забігу, дистанції).
 
За результатами розгляду пропозиції представника Timing Events (ФОП Лукащук Ігор Миколайович), з урахуванням результатів проведеної перевірки, було ухвалене рішення визнати його Переможцем даної Закупівлі у зв’язку з відповідністю умовам Закупівлі та укласти з ним договір на закупівлю послуги з обслуговування спортивних заходів електронною чіповою (транспондерною) системою.
 
Таким чином, представника Timing Events (ФОП Лукащук Ігор Миколайович) визначено офіційним таймером ФЛАУ з обслуговування транспондерною системою Зимового чемпіонату України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (Івано-Франківськ, березень 2017 року), командного чемпіонату України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (Олешки, Херсонська обл., березень 2017 року), чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна ходьба на 20 км) (Суми, червень 2017 року).
 
Надаємо скріншоти результатів перевірок учасників.
 
Результати Перевірки представника Toprunners-Athletic-events (ФОП Трет’якова Ольга Валеріївна)
23 лютого 2017 року
 
 
 
Результати Перевірки представника Toprunners-Athletic-events (ФОП Трет’якова Ольга Валеріївна)
24 лютого 2017 року
 
 
 
 
 
Результати Перевірок представника Timing Events (ФОП Лукащук Ігор Миколайович)
28 лютого 2017 року
 
 
Попередня статтяРозклад виступів українців у другий день чемпіонату Європи у приміщенні
Наступна статтяБелград-2017: особистий рекорд Марини Бех і півфінали на 60-метрівці