Белград-2017: особистий рекорд Марини Бех і півфінали на 60-метрівці

279
Програму другого дня чемпіонату Європи у приміщенні відкрило перше коло з бігу на 60 метрів серед жінок. Одна з найшвидших атлеток світу цього сезону Олеся Повх була поза конкуренцією у своєму забігу і без видимих складнощів вийшла у півфінал (7,24 с).

 
Вікторія Кащеєва припинила боротьбу. Результату 7,52 с для виходу у наступне коло було недостатньо.
 
Буде наш представник і у півфіналі з бігу на 60 метрів серед чоловіків. Володимир Супрун у своєму забігу фінішував третім (6,80 с) і напряму вийшов до наступного кола, у якому виступить уже сьогодні у вечірній частині програми.
 
Маємо фіналістку у секторі для стрибків у довжину. Марина Бех почала змагання зі спроби на 6,55 м при кваліфікаційному нормативі 6,60. А вже у другій спробі приземлилася на позначці особистого рекорду у приміщеннях – 6,71 м. Анна Венгрус у першій спробі стрибнула на 6,10 м, після чого зробила два заступи. На жаль, цього результату для виходу у фінал було недостатньо. Виграла кваліфікацію з найкращим результатом сезону у світі Івана Шпановіч (7,03 м).
 
Олександр Баранніков показав найкращий результат сезону – 2,21 м. Кваліфікаційні для стрибків у висоту 2,28 у разі успіху були б для нього особистим рекордом. А наступна висота, 2,25 м, – особистим рекордом у приміщеннях. Після двох невдалих спроб виконувати третю на ній не мало жодного сенсу, адже навіть у разі успіху Олександр був би поза першою вісімкою, яка потрапляє у фінал. Щоб не витрачати даремно сил, учень Ігоря Лонського переніс заключну спробу на необхідні 2,28, але, на жаль, встановити ще й особистий рекорд на дебютному чемпіонаті Європи у приміщенні Бараннікову не вдалося.
 
Коментарі спортсменів після виступів читайте на сайтах XSPORT і «Жорстка атлетика».
Попередня стаття«Timing Events» – офіційний таймер ФЛАУ з обслуговування транспондерною системою
Наступна статтяЮлія Левченко – бронзовий призер чемпіонату Європи у приміщенні