Двоє українців – у десятці змагань зі спортивної ходьби у Лугано

255
Один з найулюбленіших турнірів скороходів, Lugano Trophy – 14th Memorial Mario Albisetti, відбувся 19 березня у Лугано. На старт дистанції 20 км у Швейцарії вийшли два українці, і обидва потрапили до десятки найсильніших.

Назар Коваленко фінішував сьомим, подолавши дистанцію за 1:23.37 год. Іван Лосєв пройшов 20 км за 1:25.32 год і замкнув першу десятку.

Виграв міжнародний турнір зі спортивної ходьби у Лугано ірландець Алекс Райт (1:21.19 год). Том Босворт з Великої Британії (1:21.53) і Мігель Анхель Лопес з Іспанії (1:22.01) фінішували другим і третім відповідно.

Жінки також змагалися зі спортивної ходьби на 20 км.  Переможницею стала литовка Брігіта Вірбаліте (1:32.17 год).