Апеляційний суд підтвердив легітимність Звітно-виборчої Конференції ФЛАУ

223
20 березня 2017 року відбулося продовження розгляду апеляційної скарги Ігоря Філенка на рішення Ради Федерації легкої атлетики України, прийняте в червні 2016 року.
 
Інтереси ФЛАУ в суді представляв адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії «Пронін та партнери» Євген Пронін:
 
– Ця справа триває вже близько півроку. У грудні суд першої інстанції визнав та підтвердив, що Рада ФЛАУ у червні минулого року абсолютно легітимно шляхом електронного голосування призначила Звітно-виборчу Конференцію ФЛАУ, яка потім відбулася 8-9 жовтня у Запоріжжі. Саме цю дату та місце проведення намагалися оскаржити позивачі – Ігор Філенко зі своїм представником. Програвши суд першої інстанції, вони не погодилися з таким рішенням і подали апеляцію. Суд апеляційної інстанції провів два засідання. Заслухав справу, запросив певні додаткові пояснення від сторін та у підсумку залишив рішення суду першої інстанції в силі. Юридичне обґрунтування, яке ми надали, переконало суд прийняти нашу сторону. Тобто, Звітно-виборчу Конференцію ФЛАУ було призначено законно, і рішення, прийняті під час неї, також є законними.
 
Зауважу, – продовжив Євген Пронін, – що у сторони позивача ще є право звернутися до суду касаційної інстанції. Але з кожною інстанцією у неї все менше шансів на щось розраховувати.
Попередня статтяДвоє українців – у десятці змагань зі спортивної ходьби у Лугано
Наступна статтяПерші міжобласні змагання «Дитяча легка атлетика ІААФ» відбулися у Тернополі