Рішення Виконкому ФЛАУ від 16 березня 2017 року

204
16 березня у приміщенні офісу Федерації легкої атлетики України відбулося засідання Виконкому ФЛАУ.
 
Члени Виконкому заслухали звіти щодо участі українських атлетів в головних офіційних міжнародних змаганнях зимового сезону – чемпіонаті Європи у приміщенні (звітував держтренер В’ячеслав Тиртишник), Кубку Європи з метань (звітував головний тренер збірної України Максим Островський) та міжнародній матчевій зустрічі юнацьких збірних у Мінську (звітував старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв). Також усі ознайомилися з аналітичною викладкою, зробленою Олександром Величком. Після аналізу виступів українських атлетів присутні дійшли висновку, що сезон в цілому пройшов успішно, подякували тренерському штабу за якісну роботу та надали свої рекомендації щодо проведення корегування планів підготовки задля покращення результатів у майбутньому.
 
Також було заслухано звіт про внутрішні змагання зимового сезону. В тому числі перший віце-президент ФЛАУ Володимир Рудюк доповів про проведений в Івано-Франківську чемпіонат України зі спортивної ходьби, на якому він був присутній. Пан Рудюк висловив свої зауваження щодо недостатнього промоушена змагань у місті, роботи суддівської колегії. Члени Виконкому постановили питання суддівства на чемпіонаті України зі спортивної ходьби передати Комісії змагань ФЛАУ для подальшого аналізу та розгляду на найближчому її засіданні. Також постановили зайнятися питанням сертифікації траси для спортивної ходьби в Сумах. Окрім цього було обговорено використання на національних змаганнях цього року транспондерної системи.
 
Члени Виконкому ФЛАУ відповідно до регламентів змагань та системи відбору затвердили персональний склад офіційної делегації для участі у Кубку Європи зі спортивної ходьби (19-22 травня, Подебради, Чехія), а також кількісні склади на низку міжнародних змагань:
·         Кубок Європи з бігу на 10000 метрів (10 червня, Мінськ, Білорусь) – 8 атлетів та 5 офіційних осіб;
·         чемпіонат Європи серед молоді (13-16 липня, Бидгощ, Польща) – 57 атлетів та 18 офіційних осіб;
·         чемпіонат Європи серед юніорів (20-23 липня, Гроссето, Італія) – 33 атлети та 11 офіційних осіб;
·         командний чемпіонат Європи, Суперліга (24-25 червня, Лілль, Франція) – 50 атлетів та 13 офіційних осіб;
·         командний чемпіонат Європи з багатоборств (1-2 липня, Таллінн, Естонія) – 8 атлетів та 4 офіційні особи.
 
Присутні обговорили систему рейтингу ефективності спортсменів національної збірної команди України з легкої атлетики, представлену В’ячеславом Тиртишником. Її було прийнято та доручено пану Тиртишнику доопрацювати її електронну версію з метою застосування у 2018 році.
 
За зверненням Національного олімпійського комітету України щодо участі українських легкоатлетів в Європейському юнацькому олімпійському фестивалі (22-30 липня, Дьор, Угорщина), а саме через необхідність визначення персонального складу на ці змагання до 6 червня, Виконком ФЛАУ прийняв рішення внести зміни до Критеріїв та умов відбору до складу національних збірних 2017 року. Відбірковим на Європейський юнацький олімпійський фестиваль для спортсменів 2001-2002 років народження буде командний чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. та молодші), який відбудеться 17-18 травня у Кропивницькому.
 
Також обговорювалося питання щодо намірів проведення в Україні офіційних змагань ІААФ. Члени Виконкому ФЛАУ наголосили на зацікавленості прийняти в Києві у 2020 році чемпіонату світу з півмарафону і доручили департаменту змагань звернутися до Міністерства молоді та спорту України та Київської міськдержадміністрації з клопотанням щодо підтримки участі у конкурсі на право проведення цих змагань.
 
Наступне засідання Виконкому ФЛАУ відбудеться 28 квітня в Івано-Франківську.