Розподіл бюджетного фінансування на підготовку легкоатлетів на 2017 рік

210
Як ми вже повідомляли, Виконком ФЛАУ затвердив рейтинг ефективності спортсменів національної збірної легкої атлетики, представлений державним тренером В’ячеславом Тиртишником.
 
Згідно з цим рейтингом, за результатами виступів українських легкоатлетів на офіційних змаганнях 2016 року, буде розподілятися бюджетне фінансування підготовки атлетів у 2017 році. До уваги братимуться три найкращі результати в очковому еквіваленті. Бали нараховуються на системою, з якою можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
 
У 2017 році бюджетним фінансуванням передбачено виділення 15 580 000 гривень на участь легкоатлетів в навчально-тренувальних зборах. За рішенням Виконкому ФЛАУ, 75 відсотків цієї суми буде розподілено між атлетами, які набрали в рейтингу за підсумками виступів у 2016 році 100 та більше балів. З повними розрахунками розподілу бюджетних коштів між членами штатної збірної команди України з легкої атлетики можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
 
Ще 25% загального обсягу коштів, передбачених на проведення НТЗ, залишаються на витрати, за рішенням головної тренерської ради, на елітних та перспективних спортсменів, спортсменів, які були травмовані чи перебували у декретній відпустці.
 
Якщо ви виявили в таблиці якісь неточності, прохання звертатися з цього приводу до своїх головних тренерів по видам.