Кросмени Київщини виграли командний чемпіонат України

220
30-31 березня в Олешках (Херсонська область) відбувся командний чемпіонат України з кросу.
 
Ці змагання не були етапом відбору на якийсь престижний міжнародний старт. Проте дозволили керівництву збірної України переглянути у справі як досвідчених стаєрів, так і молодь, а самим атлетам перевірити свій стан перед початком літнього сезону у бойовій обстановці.
 
– Загалом в командному чемпіонаті України з кросу взяло участь близько 300 спортсменів, – розповідає головний тренер збірної України з витривалості Сергій Романчук. – Як завжди було багато молодих атлетів, що дуже приємно. Також, вже традиційно, чудово була підготовлена до змагань траса. Дається взнаки досвід організаторів, адже весняні чемпіонати з кросу тут проводяться вже 14 років поспіль. Не зіпсувало вражень від траси навіть те, що на ній було багато піску – після того, як зійшов сніг, тут ще не було дощу, і ґрунт був трошки рихлий.
 
Що стосується результатів, то у жінок обидві дистанції – 3 км та 5 км – виграла Наталія Батрак з Харківської області. Досить міцний склад зібрався у чоловіків на 8 км. Досвідчений Василь Коваль навіть не зумів потрапити на п’єдестал, фінішував четвертим. А переміг впевнено Олександр Матвійчук з Хмельниччини. В командному заліку найкращими стали представники Київської області, друга – Харківська область, третя, що стало певною мірою несподіванкою, – Полтавщина.
 
– Як себе проявила транспондерна система? Для неї це був другий іспит цього року на національних змаганнях.
 
– Вона спрацювала чудово, без єдиного збою. Її роботі не завадив навіть слабкий сигнал мобільного інтернету. Так що до неї – жодних нарікань.
 
З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням
Попередня статтяПро час та місце прощання з Валерієм Чередниченком
Наступна статтяАнтидопінговий семінар у Чорноморську