Оновлений формат Дніпровського півмарафону

120
28 травня Дніпро прийматиме INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017 – другий за ліком Дніпровський міжнародний півмарафон, організований компанією Run Ukraine. Цього року масовий біговий захід збере близько 2600 учасників та 8000 глядачів. Про це повідомили організатори під час презентації, що відбулась 30 березня.
 
У порівнянні з торішнім Дніпровським півмарафоном, зросте не тільки кількість учасників, а й розмір призового фонду. Цього року він складатиме 60 000 гривень. Нагороджувати будуть абсолютних переможців серед чоловіків та жінок на дистанції 21,0975 км. Оновився також маршрут головної дистанції. Пролягатиме він вздовж Дніпровської набережної, старт і фініш – на центральній Площі Героїв Майдану.
 
Традиційно організатори пропонують учасникам чотири індивідуальні дистанції: 21, 0975 км, 10 км, 5 км та 2 км для тих, хто тільки починає своє бігове життя. Цього року вперше на заході відбудуться:
  • сімейний забіг (2 км);
  • кубок серед працівників металургійної галузі Steel Cup (2 км);
  • кубок серед представників силових структур Security Cup (2 км);
  • забіг студентських команд University Cup (2 км);
  • естафетний забіг (2 км).

 

Традиційно відбудеться дитячий забіг на дистанціях 1000 м, 500 м і 100 м, на фініші яких кожен маленький учасник отримає свою власну медаль.
 
Що стосується головних медалей фінішерів дистанції 21,0975 км, цього разу на медалях буде зображений портрет видатного історика та етнографа Дмитра Яворницького. Саме його обрали більшість учасників онлайн-голосуванням на сайті півмарафону. Організатори ініціювали створення нового дизайну медалей фінішерів, враховуючи історію міста і образи видатних людей, чия діяльність змінила на краще Дніпро. Окрім фінішерів головної дистанції, медалі отримає кожен учасник естафетного забігу.
 
– Такі події, як INTERPIPE Dnipro Half Marathon, відбуваються завдяки підтримки міста та бізнесу. Безумовно, такі бігові змагання відбуваються також завдяки загальному бажанню українців бути більш здоровою та спортивною нацією. Ми раді, що таких людей у Дніпрі стає з кожним роком більше. Ми працюємо над цим, – коментує генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.
 
Аби гідно підготуватися за змагання, Run Ukraine разом зі співорганізаторами заходу, біговим клубом Start Dnipro, пропонують з 1 квітня долучитися до безкоштовних тренувань Open Run Day. Кращі тренери бігового клубу будуть проводити відкриті заняття для мешканців міста щосуботи.