На Сумщині вшанували пам’ять Володимира Куца

20
11 квітня в селі Олексине Тростянецького району Сумської області відбулись Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу, присвячені пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца.
 
Організаторами заходу виступили федерація легкої атлетики Сумської області, Тростянецька райдержадміністрація, Сумська обласна ДЮСШ, Сумське обласне відділення НОК України та управління молоді та спорту Сумської ОДА. Крім того, даний захід підтримали приватні особи.
 
Вже другий рік поспіль місцем проведення даних змагань було обране рідне село прославленого стаєра. Більше того, бігову трасу було прокладено вздовж вулиці, яка названа на його честь, і учасники мали змогу випробувати власні сили безпосередньо поруч із батьківською хатою Володимира Куца. Приємно відзначити, що серед учасників були відомі й титуловані і діючі атлети, і спортсмени, що продовжують активні зайняття спортом після закінчення професійної кар’єри.
 
Загалом, участь в змаганнях взяли близько 300 спортсменів із Запорізької, Київської, Луганської, Кіровоградської областей, а також спортсмени з міст і районів Сумської області, які на складній трасі виявляли найсильніших і найвитриваліших у шести вікових категоріях серед чоловіків та жінок. До речі, саме на цій трасі 21-22 жовтня відбудеться чемпіонат України з легкоатлетичного кросу.
 
На головних дистанціях змагань, де розігрувалися грошові нагороди, найкращими стали: у чоловіків у бігу на 6 км – Олександр Чеперис з Сумщини (19 хвилин 20,0 секунд), у жінок у бігу на 4 км – Вікторія Осьмачко (Кіровоградська обл) – 14.46,5. З підсумковими протоколами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.