У Харкові відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України з кросу

254
12-13 квітня в Харкові відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України з кросу за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017» серед збірних команд територіальних організацій Товариства та збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України.

У змаганнях взяли участь 127 спортсменів, з яких – три Майстри спорту України міжнародного класу, 20 Майстрів спорту України, 24 Кандидати у майстри спорту України.

За підсумками командної боротьби серед збірних команд територіальних організацій Товариства перемогу в чемпіонаті здобула збірна команда Київської міської організації, друге місце виборола команда Львівської обласної організації, а третє – команда Харківської обласної організації.

Серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС перемогу в чемпіонаті здобула збірна команда Національної академії Державної прикордонної служби України, друге місце виборола команда Національної академії Національної гвардії України, а третє – команда Харківського національного університету внутрішніх справ України.

В особистому заліку чемпіонату серед територіальних організацій Товариства перемогу святкували на дистанції 1 км Наталія Батрак (Харківська обл.) – 3 хвилини 03 секунди, та Олег Каяфа (Хмельницька обл.) – 2.40. 3 км виграв киянин Микола Нижник (8.53), а 5 км – Іван Стребков з Тернопільщини (15.32).

Переможці та призери в командному і особистому заліках були нагороджені кубками, дипломами та медалями ФСТ «Динамо» України.

За інформацією ФСТ «Динамо» України
Попередня статтяУ Дніпрі тривають міські відбіркові змагання за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ у школах»