У Дніпрі тривають міські відбіркові змагання за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ у школах»

519
13 квітня у школі № 73 стартували змагання з легкої атлетики в рамках проекту «Дитяча легка атлетика за програмою IAAF у школах». Це вже третій навчальний заклад, в якому проводять відбіркові змагання на чемпіонат міста серед школярів з легкої атлетики.
 
Привітали учасників змагань президент Федерації легкої атлетики м. Дніпра Марина Філатова, а також призер чемпіонатів Європи, провідна спортсменка Дніпропетровщини Анна Рижикова-Ярощук.
 
«Тривають відбіркові змагання у школах, які беруть участь у проекті. Днями вони вже відбулися у начальних закладах № 139 та № 112. Сьогодні ми завітали до дітей не з порожніми руками, а з солодкими подарунками від спонсорів та спортивними рюкзаками від міської федерації легкої атлетики. Протягом квітня у решті шкіл – а це ще 10 навчальних закладів – будуть проведені такі відбіркові змагання. 26 команд-переможців – по дві від кожної школи у віковій категорії 9-10 та 11-12 років – вже 14 травня братимуть участь у чемпіонаті міста з легкої атлетики серед дітей. Такий чемпіонат буде організовано вперше і проходитиме він на Фестивальному причалі», – розповіла Марина Філатова. Вона побажала школярам успіхів, наснаги, бадьорості, а найспритнішим – перемоги. «Займайтеся спортом, адже спорт – це здоров’я, сила духу, гарний настрій і самопочуття», – наголосила президент федерації легкої атлетики.
 
 
Перед початком змагань із вчителем фізкультури діти провели розминку, кожна команда представила себе.
 
Юна спортсменка, третьокласниця Валерія Старовєрова сподівається на перемогу своєї команди, адже до змагань ретельно готувалися на уроках фізкультури. «Я представляю команду «Стріла». Будемо старатися і докладемо максимум зусиль, щоб виграти і потім позмагатися з іншими шкільними командами на чемпіонаті у травні», – сказала дівчина.
 
Із впровадженням проекту «Дитяча легка атлетика за програмою IAAF у школах» усім тринадцятьом навчальним закладам, які беруть у ньому участь, вручили спеціальні легкоатлетичні набори для занять. Вони були поставлені в Дніпро компанією “Атлетика Віва”, яка стала партнером цього проекту. Крім того, вчителі фізкультури пройшли відповідний тренінг.
 
 
Попередня статтяЛондон-2017: зміни у розкладі й основні події перед стартом чемпіонату світу
Наступна статтяУ Харкові відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України з кросу