У Бахмуті відбувся чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат

197
14-15 квітня на бахмутському стадіоні «Металург» відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 року народження та молодше.

У змаганнях взяли участь 182 атлети, які представляли 16 команд Донецької області. Обидва дні чемпіонат супроводжувала дощова погода, але вона не завадила спортсменам показати гарні результати.

Серед молодших дівчат на дистанціях 100 м з бар’єрами (14,9h), 100м (12,6h) та 200м (26,9h) впевнено перемогла Кристина Юрчук. Олена Сапоненко з Маріуполя стала чемпіонкою у бігу на 1500 м (5.12,5h), бахмутська спортсменка Ольга Дибка виграла забіги на 400 м (1.00,8h) та 800 м (2.25,8h). В стрибках у довжину кращий результат показала також представниця Бахмуту Арина Зінченко (5.50), у метанні молоту (3 кг) з особистим рекордом перемогла бахмутчанка Олександра Ревіна (43.90).

У старших дівчат дистанцію 1500 м виграла Поліна Слищенко зі Слов’янська (5.06,2h), Коваль Катерина з Бахмуту стала чемпіонкою на дистанціях 400 м (58,3h) та 800 м (2.16,6h), на дистанціях 100 м та 200 м за першу сходинку боротьба виникла між представницями Маріуполя Кариною Пірумшоєвою та Єлізаветою Чавдар — Карина була швидшою на стометрівці (12,7h проти 12,8h), а ось 200 м виграла вже Єлізавета (27,0h проти 27,3h).

У молодших юнаків Максим Фомін з Мирнограду переміг на дистанції 1500 м (4.47,3h), Олексій Душенко з Торецька став найшвидшим у бігу на 100 м (11,6h), на 200 м кращим був представник Костянтинівки Данило Журавов (24,6h). Богдану Панченку з Костянтинівки в стрибках у висоту підкорилася планка 170 см, а стрибки у довжину виграв також костянтинівський спортсмен Ростислав Швець (6.26).

Олексій Чаплін серед старших юнаків виграв забіг на 110 м з бар’єрами (15,3h), Данило Шаповалов з Дружківки був кращим на дистанціях 400 м (52,7h) та 800 м (2.02,2h), на стометрівці чемпіоном став Володимир Турлак з Маріуполя (11,1h), Кирило Приходько з Бахмуту показав кращий час у бігу на 200 м (22,7h). Стрибки з жердиною виграв Андрій Дибка (360 см), а стрибки у висоту – представник Торецька Єгор Семенов (175 см).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями від управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації та Федерації легкої атлетики Донецької області.